Дата: від до Скинути

Оновлення реквізитів рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів, відкритих на балансі Державної казначейської служби України

Управління Державної казначейської служби України у Білгород-Дністровському районі Одеської області (далі – Управління) у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України та з урахуванням оновленої інформації у Довіднику адміністративно-територіальних одиниць України (Tl_terra) надає реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів, відкритих на балансі Державної казначейської служби України (банк – Казначейство України (ЕАП), код банку 899998, отримувач – ГУДКСУ в Одеській області, код отримувача (ЕДРПОУ) - 37607526). Датою введення в дію рахунків, які відкриваються, визначено 01.01.2021. Додаток: переліки рахунків.

11:33 05.01.2021

Отримайте нову професію у новому році!

Пропонуємо професійне навчання в Одеському ЦПТО ДСЗ за  різноманітними найбільш актуальними професіями. Гарантуємо  найкращих викладачів, комфортні умови, максимум практики,   свідоцтво державного зразка.

08:27 05.01.2021