Липень 2018

засідання виконавчого комітету

від  31 липня 2018 року

1. Про доцільність позбавлення батьківських прав Фісакі Ольги Василівни по відношенню до її дітей: Фісакі Іллі Миколайовича 19.04.2006 року народження, Фісакі Олександра Миколайовича 05.05.2010 року народження, Фісакі Ігоря Миколайовича 15.06.2012 року народження, Фісакі Івана Миколайовича 04.07.2014 року народження/ або повернення їх у сім’ю.

2. Про присвоєння адреси місцезнаходження об’єктам нерухомості, які перебувають на балансі ПП «Козирєв».

3. Про надання матеріальної допомоги Руссу Клавдії Іванівні на поховання громадянського чоловіка Прокопенко Леоніда Олексійовича.

П Р О Т О К О Л

№ 7  від  31 липня  2018 року