A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старокозацька громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Список депутатів

Склад депутатів VIII скликання. 

ПІБ обранного депутата

Дата народження

Партійність

Назва місцевої організації політичної партії, від якої обрано депутата

Місце проживання

 

1.

 

Дениченко Ольга Миколаївна

 

 

12.03.1978

 

безпартійний

Одеська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»

 

с. Старокозаче

 

2.

 

Бондарчук Олександр Васильович

 

 

06.12.1957

 

безпартійний

Одеська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»

 

с. Старокозаче

 

3.

 

Осматеско Ігор Васильович

 

 

24.02.1973

 

безпартійний

Одеська обласна організація політичної партії «Слуга народу»

 

с. Старокозаче

 

4.

 

Мораренко Сергій Федорович

 

 

26.04.1955

 

безпартійний

Одеська обласна організація політичної партії «Слуга народу»

 

с. Старокозаче

 

5.

 

Борш Борис

Іванович

 

 

29.05.1962

 

безпартійний

Регіональна організація політичної партії «Довіряй ділам»

 

с. Старокозаче

 

6.

 

Ганченко Олександра Романівна

 

 

22.04.1948

 

безпартійний

Одеська обласна організація політичної партії «Слуга народу»

 

с. Старокозаче

 

7.

 

Димитров Валерій Васильович

 

 

15.11.1971

 

безпартійний

Одеська обласна організація політичної партії «Слуга народу»

 

с. Старокозаче

 

8.

 

 

Тупиця Наталя Михайлівна

 

 

05.05.1974

 

безпартійний

Одеська обласна організація політичної партії «Слуга народу»

 

с. Старокозаче

 

 

9.

 

Осматескул Людмила Павлівна

 

 

18.10.1964

 

безпартійний

Одеська обласна організація політичної партії «батьківщина»

 

с. Старокозаче

 

10.

 

Орлов Євген

Юрійович

 

 

17.06.1987

 

безпартійний

Регіональна організація політичної партії «Довіряй ділам»

 

м. Білг.-Дністровський

 

11.

 

Боднар Сергій Васильович

 

 

31.01.1962

 

безпартійний

Одеська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа- за Життя»

 

м. Білг.-Дністровський

 

12.

 

Берлінський Олександр Анатолійович

 

 

25.03.1991

 

безпартійний

Одеська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»

 

м. Білг.-Дністровський

 

13.

 

Мотіна Світлана Іванівна

 

 

03.01.1962

 

безпартійний

Одеська обласна організація політичної партії «Наш край»

 

с. Руськоіванівка

 

14.

 

Баламутенко Алла Павлівна

 

 

17.05.1978

 

безпартійний

Одеська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа- за Життя»

 

с. Руськоіванівка

 

15.

 

Залозецька Антоніна Дмитрівна

 

 

01.09.1970

 

безпартійний

Одеська обласна організація політичної партії «Слуга народу»

 

с. Руськоіванівка

 

16.

 

Марар Ольга Миколаївна

 

 

03.07.1967

 

безпартійний

Одеська обласна організація політичної партії «Наш край»

 

с. Красна Коса

 

17.

 

Пасніченко Тетяна Сергіївна

 

 

07.01.1986

 

безпартійний

Одеська обласна організація політичної партії «Наш край»

 

с. Красна Коса

 

18.

 

Берегой Світлана Миколаївна

 

 

28.01.1970

 

безпартійний

Одеська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа- за Життя»

 

с. Крутоярівка

 

19.

 

Боляк Андрій Георгійович

 

 

25.09.1958

 

безпартійний

Одеська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа- за Життя»

 

с. Крутоярівка

 

20.

 

Величко Олександра Іванівна

 

 

03.07.1975

 

Безпартійний

Регіональна організація політичної партії «Довіряй ділам»

 

с. Петрівка

 

21.

 

Мурзак Андрій Федорович

 

 

15.08.1988

 

Безпартійний

Одеська обласна організація політичної партії «Слуга народу»

 

с. Петрівка

 

 

22.

 

Ніколаєнко Наталя Олексіївна

 

 

29.08.1962

 

безпартійний

Одеська обласна організація політичної партії «батьківщина»

 

с.Карналіївка

 

23.

 

Омельян Павло Петрович

 

 

29.01.1973

 

безпартійний

Одеська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа- за Життя»

 

с. Стара Царичанка

 

24.

 

 

Бурдюгов Іван Сергійович

 

 

15.03.1978

 

Безпартійний

Одеська обласна організація політичної партії «Слуга народу»

 

с. Володимирівка

 

25.

 

Слєденко Олег Вікторович

 

 

05.08.1977

 

безпартійний

Одеська обласна організація політичної партії «Слуга народу»

 

с. Семенівка

 

26.

 

Мойсеєнко Ганна Василівна

 

 

13.08.1984

 

безпартійний

Одеська обласна організація політичної партії «Слуга народу»

 

с. Козацьке

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь