Дата: від до Скинути

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту: рішення Старокозацької сільської ради “Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Старокозацької сілької ради”

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» для повноцінного функціонування ЦНАП існує потреба розробки та прийняття нормативно-правових актів, регламентуючих роботу ЦНАП, розробки та затвердження нових документів, у тому числі Регламенту ЦНАП як регуляторного акта. Для отримання адміністративних послуг суб’єкти господарювання та населення вимушені багаторазово звертатись до різних адміністративних органів, іноді навіть у рамках отримання однієї послуги, вистоювати черги в очікуванні прийому відповідними працівниками адміністративних органів та очікувати результат надання адміністративних послуг невизначений період часу. До того ж, іноді, має місце затягування розгляду заяв, клопотань, звернень, що негативно впливає на розвиток підприємництва та сприяє формуванню в суспільстві негативного іміджу влади.

11:34 29.01.2020

ІНФОРМАЦІЯ  про ринок праці та надання послуг Білгород-Дністровським міськрайонним центром зайнятості за період січень-листопад  2019 року

ІНФОРМАЦІЯ про ринок праці та надання послуг Білгород-Дністровським міськрайонним центром зайнятості за період січень-листопад 2019 року

Впродовж січня-листопада 2019 року послугами Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості користувалися 1980 безробітних. Серед загальної чисельності безробітних – 67,8% складали жінки (1342),  28,5 % (564) - молодь до 35 років, 48,6% (962) – мешканці сільської місцевості. Перебувало 117 безробітних з числа вивільнених громадян. Найбільша частка безробітних спостерігається серед людей з вищою освітою - 42,7%, загальну середню освіту мають 38,1% безробітних, 19,1 % - професійно-технічну освіту. Станом на 01.12.2019 в центрі зайнятості зареєстровано 792 безробітних.  Із загальної чисельності зареєстрованих безробітних 520 осіб - жінки, 225– молодь у віці до 35 років, 167 осіб мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, 437 осіб проживають у сільській місцевості. Кількість зареєстрованих безробітних за професійними групами на кінець листопада 2019 року: Законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (управителі) – 89 безробітних, Професіонали – 76, Фахівці – 76, Технічні службовці – 64, Працівники сфери торгівлі та послуг - 210, Кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства - 11 Кваліфіковані робітники з інструментом – 44, Робітники обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин - 97, Найпростіші професії та особи без професії - 125 Щодо наявності вакансій та їх укомплектування  З початку року база даних центру зайнятості містила 1741 вакансію, які подали  311  роботодавців. Аналіз структури вакансій поданих для укомплектування за сприянням служби зайнятості за рівнем оплати свідчить, що у 26,4 % (459) вакансій запропоновано мінімальний розмір заробітної плати, від мінімальної до середньої – у 71,7% (1249), більше середньої заробітної плати – у 2% (33) вакансій; 42 вакансії подано зі скороченим режимом роботи. Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 5457,0 грн., а середня тривалість укомплектування склала 9 днів. За сприянням центру зайнятості було укомплектовано 1068 вакансій, рівень укомплектування становить 61,3%. Кількість претендентів на одну вакансію - 9 осіб.

08:57 26.12.2019

Шановні роботодавці!

Доводимо до Вашого відома, що з 08 січня 2019 року набрали чинності зміни до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 16 травня 2015 року № 271). Підприємства, установи та організації з чисельністю працівників від 8 осіб зобов'язані щорічно звітувати про квоту з працевлаштування до 1 лютого. За більш детальною інформацією звертайтесь до Білгород-Дністровського міськрайонногоцентру зайнятості за адресою вул.Миколаївська,12 або за тел. 2-78-34

08:53 26.12.2019