Травень 2018

засідання виконавчого комітету

від  30 травня  2018 року

1. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку проекту «Поточний ремонт автошляху О-162215 (ділянка 38-43км) Білгород-Дністровського району Одеської області»

2. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку  проекту «Поточний ремонт автошляху Т-16-05-Р72/С-160405 (ділянка 14+500м – 26+200м) Білгород-Дністровського району Одеської області»

3. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку проекту «Поточний ремонт автошляху О-162215 (ділянка 43-49 км) Білгород-Дністровського району Одеської області»

4.Про внесення доповнень до адреси місця розташування земельних ділянок в с. Старокозаче по вул. Малиновського.

5. Про погодження графіку роботи «Диско – бару», який знаходиться за адресою: с. Старокозаче, вул.  Шкільна, 2а.

6. Про  присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомості громадського будинку, що знаходяться на території Старокозацької сільської ради ( за межами населеного пункту ) Білгород-Дністровського району Одеської області .

7. Про організацію та проведення заходів  з нагоди вшанування 32 – х роковин пам’яті жертв техногенної катастрофи та учасників ліквідації наслідків аварії Чорнобильської АЕС у 2018 році на території Старокозацької сільської ради.

П Р О Т О К О Л

№  5   від  30 травня  2018 року

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку

проекту «Поточний ремонт автошляху О-162215

(ділянка 38-43км) Білгород-Дністровського району Одеської області»

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку

проекту «Поточний ремонт автошляху Т-16-05-Р72/С-16040

5 (ділянка 14+500м – 26+200м) Білгород-Дністровського району Одеської області»

засідання виконкому

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку проекту

«Поточний ремонт автошляху О-162215 (ділянка 43-49 км)

Білгород-Дністровського району Одеської області»

засідання виконкому

Про внесення доповнень до адреси місця розташування земельних

ділянок в с. Старокозаче по вул. Малиновського.

засідання виконкому

Про погодження графіку роботи «Диско – бару», який знаходиться  за адресою: с. Старокозаче, вул. Шкільна, 2а

засідання виконкому

Про  присвоєння  адреси об’єктам нерухомості громадського будинку, що знаходяться на території Старокозацької сільської ради ( за межами населеного пункту ) Білгород-Дністровського району Одеської області