Червень 2018

засідання виконавчого комітету

від  20 червня 2018 року

1. Про доцільність позбавлення батьківських прав Цвітковської Ірини Юріївни по відношенню до її дітей: Цвітковської Нелі Сергіївни  09.10.2008 року народження, Цвітковської Анастасії Сергіївни 09.06.2010 року народження, Цвітковської Ольги Володимирівни 04.10.2005 року народження.

2. Про надання матеріальної допомоги Римбул Сергію Семеновичу на ліквідацію наслідків пожежі.

3. Про організацію та проведення заходів  на 2017 – 2018 роки у звя’зку із 85 – ми роковинами Голодомору 1932 – 1933 років в Україні, на території Старокозацької сільської ради.

4. Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Старокозацької сільської ради № 54 від 30 листопада 2017 року «Про створення комісій при виконавчому комітеті Старокозацької сільської ради».

5.  Про проведення обліку дітей та підлітків шкільного віку на території Старокозацької сільської ради.

6. Про призначення уповноважених осіб  виконавчого комітету Старокозацької сільської ради, яка мають право складати протоколи про адміністративні порушення, передбачені  Кодексом  України  про адміністративні правопорушення.

7. Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Старокозацької сільської ради №16 від 25 квітня 2018 року «Про формування переліку проектів і проектних заявок на проекти, видатки на які здійснюватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

П Р О Т О К О Л

№ 6  від  20 червня  2018 року

Про доцільність позбавлення батьківських

прав Цвітковської Ірини Юріївни по відношенню до її дітей:

Цвітковської Нелі Сергіївни  09.10.2008 року народження,

Цвітковської Анастасії Сергіївни 09.06.2010 року народження,

Цвітковської Ольги Володимирівни 04.10.2005 року народження.

Про надання матеріальної допомоги Римбул Сергію Семеновичу

на ліквідацію наслідків пожежі.

засідання виконкому

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету

Старокозацької сільської ради № 54 від 30 листопада 2017 року

«Про створення комісій при виконавчому комітеті Старокозацької сільської ради».

засідання виконкому

Про призначення уповноважених осіб  виконавчого комітету Старокозацької сільської ради, яка мають право складати протоколи про адміністративні порушення, передбачені Кодексом  України  про адміністративні правопорушення.

засідання виконкому

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Старокозацької сільської ради № 16 від 25 квітня 2018 року «Про формування переліку проектів і проектних заявок на проекти, видатки на які здійснюватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад»