Засідання Виконавчого комітету Вересень 2018

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

засідання виконавчого комітету

від 28 вересня 2018 року

1.Про неналежне виконання батьківських обов’язків Бирки Григорія Парфировича  08.07.1964 року народження по відношенню до своєї  неповнолітньої дочки Бирки Кароліни Григорівни 11.04.2001 року народження.

2.Про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій на лікування.

3.Про надання матеріальної допомоги багатодітній родині Барбакар Христині Станіславівні, на ремонт стелі.

4. Про надання матеріальної допомоги Асташову Михайлу Івановичу на ліквідацію наслідків пожежі.

5. Про надання матеріальної допомоги Дамаскіної Світлані Сергіївні на поховання сина  Дамаскіна Сергія Вадимовича.

6. Про взяття на квартирний облік неповнолітньої Чабар Наталії Сергіївни 31.12.2001 року народження.

7. Про взяття на квартирний облік неповнолітнього Осіна Руслана Миколайовича  20.02.2002 року народження.

8. Про присвоєння адреси земельній ділянці, що знаходиться на території Старокозацької сільської ради,  с. Петрівка, в межах населеного пункту.

9. Про присвоєння адреси земельній ділянці, що знаходиться на території Старокозацької сільської ради,  с. Петрівка, в межах населеного пункту.

10.Про присвоєння адреси земельній ділянці, що знаходиться на території Старокозацької сільської ради,  с. Крутоярівка, в межах населеного пункту.

11. Про впорядкування нумерації в с. Старокозаче по вулиці Прикордонній.

12. Про затвердження заходів, присвячених   святкуванню 191-річниці села Старокозаче.

П Р О Т О К О Л

№  9   від  28 вересня  2018 року

засідання виконкому

Про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій на лікування.

Про взяття на квартирний облік неповнолітньої  Чабар Наталії Сергіївни

31.12.2001 року народження.

Про взяття на квартирний облік неповнолітнього Осіна Руслана Миколайовича

20.02.2002 року народження.

засідання виконкому

Про впорядкування нумерації в с. Старокозаче по вулиці Прикордонній.

засідання виконкому

Про затвердження заходів, присвячених   святкуванню 191-річниці села Старокозаче