Водопостачання

Повідомлення про намір ТОВ «НИКТЕПЛО»   здійснити зміну діючих тарифів на  послуги з центрального водопостачання на 2022 рік. До уваги жителів села Семенівка, Південе, Гончарівка, Веселе, Підгірне, Петрівка, Стара Царичанка, Нова Царичанка.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» ТОВ «НИКТЕПЛО»  даним повідомленням інформує споживачів про намір встановити тарифи на 2022 рік на послуги в наступних розмірах: централізоване водопостачання –  25 грн/м3

08:16 14.01.2022

Повідомлення про намір СПД «Запша Г.М.» здійснити зміну діючих тарифів на послуги з центрального водопостачання на 2022 рік, село Козацьке.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності ФОП «Запша Г.М.» даним повідомленням інформує споживачів про намір встановити тарифи на 2022 рік на послуги в наступних розмірах: централізоване водопостачання –  25,00 грн/м3

08:09 14.01.2022

До уваги жителів села Крутоярівки. Повідомлення про намір ФОП« Ворніческу Г.Ф.»   здійснити зміну діючих тарифів на  послуги з центрального водопостачання на 2021 рік.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» ФОП«Ворніческу Г.Ф..» даним повідомленням інформує споживачів про намір встановити тарифи на 2021 рік на послуги в наступних розмірах: централізоване водопостачання:

17:58 06.12.2021

Повідомлення про намір КП «Старокозацький сількомунгосп» здійснити зміну діючих тарифів на послуги з центрального водопостачання на 2021 рік, село Старокозаче.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності  КП «Старокозацький сількомунгосп» даним повідомленням інформує споживачів про намір встановити тарифи на 2021 рік на послуги в наступних розмірах: централізоване водопостачання:

09:25 27.01.2021

Повідомлення про намір КП «Запша Г.М.» здійснити зміну діючих тарифів на послуги з центрального водопостачання на 2021 рік, село Козацьке.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності ФОП «Запша Г.М.» даним повідомленням інформує споживачів про намір встановити тарифи на 2021 рік на послуги в наступних розмірах: централізоване водопостачання –  15,60грн/м3

11:17 22.01.2021