Водопостачання

Повідомлення про намір КП «Старокозацький сількомунгосп» здійснити зміну діючих тарифів на послуги з центрального водопостачання на 2021 рік, село Старокозаче.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності  КП «Старокозацький сількомунгосп» даним повідомленням інформує споживачів про намір встановити тарифи на 2021 рік на послуги в наступних розмірах: централізоване водопостачання:

09:25 27.01.2021

Повідомлення про намір КП «Запша Г.М.» здійснити зміну діючих тарифів на послуги з центрального водопостачання на 2021 рік, село Козацьке.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності ФОП «Запша Г.М.» даним повідомленням інформує споживачів про намір встановити тарифи на 2021 рік на послуги в наступних розмірах: централізоване водопостачання –  15,60грн/м3

11:17 22.01.2021