Сучасні джерела пошуку роботи

Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам змусити себе до праці і сам вимагати її від себе.

17:59 03.11.2021

Для тих, хто за короткий час бажає оволодіти новими знаннями, або підвищити майстерність, пізнати тонкощі й секрети у господарстві чи власній справі мрії, опанувати нову професію!

Для тих, хто за короткий час бажає оволодіти новими знаннями, або підвищити майстерність, пізнати тонкощі й секрети у господарстві чи власній справі мрії, опанувати нову професію!

17:02 03.11.2021

Інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості.

21.10.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості на платформі ZOOM разом з юрисконсультом Білгород-Дністровського МРЦЗ – Ольгою Михайличенко.

08:45 02.11.2021