Тренінг «Орієнтація молоді на підприємницьку діяльність»

Задаючись питанням, чим би ви хотіли займатися в майбутньому, яку бажаєте заробітну плату, в якій сфері діяльності бачите себе, ніхто не відповідає, - я б хотів працювати на заводі, або мене не цікавить заробіток/графік роботи/сфера діяльності. Більшість людей мріють про гнучкий графік, відсутність керівництва над ними і цікаву зайнятість. Найоптимальніше всі ці бажання виконуються, коли людина відкриває власну справу.

16:53 22.11.2021

Навчання на курсах конструювання швейних виробів

Кравець, швачка, закрійник  – творчі та популярні професії у сфері надання послуг населенню. Потреба у кравецьких послугах існує постійно. Якщо Ви бажаєте навчитися правильно робити креслення на будь-яку фігуру людини, розробляти лекала для індивідуального пошиття, то курси цільового призначення «Конструювання швейних виробів» саме для Вас!

16:52 22.11.2021

Інтерактивний захід - квест

Кожного  разу, проводячи профорієнтаційні заходу для школярів, я цікавлюся у них – навіщо людям потрібна професія? Найрозповсюдженішою відповіддю є – «щоб заробляти гроші». Звісно, це невід’ємна потреба кожного, але, крім фінансових статків, для людини дуже важливу роль грає самореалізація. Успішність якої, безпосередньо впливає і на психологічне здоров’я.

16:50 22.11.2021

Тренінг «Моє професійне я»

З метою допомоги в працевлаштуванні особам, що мають статус «безробітного», фахівцями Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості надається  повний комплекс послуг, зокрема, профорієнтаційних.

14:19 22.11.2021