Про фінансову допомогу ветеранам та членам їх сімей

Відповідно до Положення про Міністерство у справах ветеранів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1175 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2022 р. № 605) одним із основних завдань Мінветеранів є формування і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності (далі – ветерани), членів сімей таких осіб і членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України (далі – члени сімей ветеранів), зокрема, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці. З метою забезпечення підтримки ветеранів та членів сімей ветеранів, подальшої їх реадаптації та реінтеграції до мирного життя через відповідні проєкти відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. № 720 ?Про утворення бюджетної установи “Український ветеранський фонд” у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України була утворена бюджетна установа “Український ветеранський фонд” (далі – Фонд). Одним із основних завдань Фонду є сприяння соціальному захисту ветеранів та членів сімей ветеранів шляхом підтримки та реалізації проєктів, які спрямовані на підтримку ведення підприємницької діяльності ветеранами та сприяння у їх працевлаштуванні. У зв’язку з викладеним вище інформуємо про наступне. Фонд запустив проєкт з мікрофінансування бізнесу. Ветерани та члени сімей ветеранів, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи.

15:02 21.06.2022