Оголошення про відкриття провадження в адміністративній справі

Ухвалою Одеського окружного адміністративного суду від 08 грудня 2022 року відкрито провадження в адміністративній справі № 420/15578/22 за позовом керівника Білгород-Дністровської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Старокозацької сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області до Виконавчого комітету Старокозацької сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області про визнання незаконним та нечинним рішення виконавчого комітету від 08.12.2021 № 231 «Про встановлення тарифу на теплову енергію», яким встановлено тарифи на виробництво теплової енергії ПП «Теплотранс» у розмірі 3184 грн 1 Гкал (без ПДВ).

09:58 26.12.2022

Зміни  до системи добровільної сплати ЄСВ

У листопаді цього року Верховною Радою  ухвалено Закон України № 2734-ІХ  “Про внесення  змін до деяких законів України щодо спрощення механізму участі у загальнообов`язковому державному пенсійному страхуванні”.

15:21 21.12.2022