ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!!!

Дата: 26.06.2024 16:05

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!!!

Українська Конституція – спадкоємиця ідей та принципів, закладених протягом тисячоліття у зводі законів «Руської Правди» Ярослава Мудрого, «Договорах і Постановленнях Прав і вольностей Війська Запорозького» Пилипа Орлика й Статуті про державний устрій, права і вільності УНР.  Основний документ країни був ухвалений Верховною Радою вночі проти 28 червня 1996-го – на п'ятий рік після проголошення незалежності України. Після майже доби безперервної роботи у сесійній залі народні депутати таки ухвалили документ 315 голосами. Того ж дня Конституція України набула чинності.

Конституція – це ядро правової системи, на якому ґрунтується сьогодення і відбувається майбутнє Української держави та її народу. Цей документ є основою для розвитку та зміцнення демократичних, соціальних та правових принципів розбудови нашого суспільства, де людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.

День Конституції України – державне свято, яке відзначається щорічно у день прийняття документу.

Так, в рамках національно-патріотичного виховання до рідної неньки та її цінностей, з суб'єктами пробації, що скоїли злочини проти основ національної безпеки України, 26 червня 2024 року проведено виховний захід до Дня Конституції України. Метою заходу було усвідомленого виховання в собі глибоких почуттів любові до рідної країни, мови, традицій, культури, а саме головне – бути  патріотом своєї Батьківщини.  Також модератором кіноклубу  Ольгою Городецька, за підтримки мережі DOCU/CLUB була продемонстрована документальна стрічка українського кінорежисера Сергія Лисенка «Мир».

В цей святковий день, давайте об'єднаймось і продовжимо писати історію нашої громади, нашої країни разом. Давайте залишимось вірними цінностям, визначеним у Конституції, і будемо працювати над будівництвом сильної, справедливої та процвітаючої України.