«Психоактивні речовини і здоров’я людини».

Дата: 25.06.2024 15:15

«Психоактивні речовини і здоров’я людини».

25 червня 2024 року заступником начальника Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Альоною Боболєвою спільно з фахівцем із громадського здоров’я Білгород-Дністровського районного відокремленого підрозділу Державної установи «Одеський ОЦКПХ МОЗ України» Нелі Бідюк була проведена інтерактивна лекція на тему: «Психоактивні речовини і здоров’я людини» для осіб міра покарання, яких не пов’язана з позбавленням волі. Метою заходу було сформувати уявлення про згубний вплив вживання психоактивних речовин на здоров’я особистості.

Під час групового заходу порушувались питання щодо необхідність відмови від пропозиції вживати шкідливі речовини, сприяти розвитку вмінню критично мислити, аналізувати та робити висновки стосовно існуючих міфів про психоактивні речовини, виховувати бажання вести здоровий спосіб життя.