Дата: 21.09.2023 10:19

НАКАЗ 20

«05» вересня 2023 року

Оперативно-стратегічне угруповання військ «Одеса»

Одеська обласна державна адміністрація

Одеська обласна військова адміністрація

Внести зміни до пункту 1 наказу голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації та командувача оперативно-стратегічного угруповання військ «Одеса» від 05 липня 2023 року № 9 «Про деякі питання безпеки дорожнього руху та збереження автомобільних доріг в умовах правового режиму воєнного стану», виклавши його у наступній редакції:

«1. Встановити особливий режим в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування, а також руху транспортних засобів на автомобільних дорогах
 загального користування державного та місцевого значення (далі – автомобільні дороги) у межах Одеської області у період з 10:00 години до 18:00 години (далі – особливий режим).»

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Одеса»

Едуард МОСКАЛЬОВ

Голова (начальник) Одеської обласної державної (військової) адміністрації