«Вишиванка - душа мого народу»

Дата: 19.05.2023 09:28

Сорочку мати сину вишивала

І душу, й серце в вишивку вкладала.

Як пам’яті народної відлунки,

На полотні з’являлись  візерунки,

Де кожен хрестик – то життєві миті…

Всесвітній день вишиванки — свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. День вишиванки відзначають щорічно в третій четвер травня. У цей день всі українці одягають вишиті сорочки та сукні, бо вишиванки є символом єднання, солідарності і підтримки. Сьогодні українська вишиванка всюди: без неї не обходиться жодне національне свято, вона є візиткою нашої країни.

Білгород-Дністровський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області вітає усіх нас з важливим українським святом, Днем вишиванки! У День вишиванки хочемо побажати миру і злагоди в ваших будинках і серцях. Нехай наш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісної, успішною.

У цей день важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний і має прекрасні традиції. Давайте їх продовжувати та розвивати!