ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ!

Дата: 16.01.2023 11:53

У зв’язку із погіршенням погодних умов та збільшенням споживання електроенергії промисловістю  - збільшується навантаження на енергосистему.

Саме тому відновлюються графіки стабілізаційних відключень електроенергії.

Це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні.

Звертаємо увагу, що ситуація може погіршуватись. Враховуючи ризики ураження об’єктів критичної інфраструктури, в тому числі, електроенергетичного комплексу АТ «ДТЕК Одеські електромережі», здійснюється аварійне, стабілізаційне відключення мереж електропостачання. Електропостачальна компанія АТ «ДТЕК Одеські електромережі» докладає максимальних зусиль для відновлення стабільного електропостачання, в тому числі, і на території Білгород-Дністровського району.

Номера телефонів багатоканального цілодобового кол-центру:

+38(048)750 90 90, +38(068)750 90 90, +38(095)750 90 90.

Ознайомитись із інформацією можна за посиланнямhttps://www.dtek-oem.com.ua/ua/shutdowns

Звертаючи увагу, що проблема відсутності електропостачання має загальнодержавний масштаб, просимо з розумінням ставитись до наявної ситуації з електрозабезпеченням.