УВАГА! З 1 СІЧНЯ ЗМІНЕНО РОЗМІРИ АДМІНІСТРАТИВНОГО ЗБОРУ ЗА НАДАННЯ ПЛАТНИХ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Дата: 09.01.2023 10:43

Адміністративний збір розраховується від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому на перше січня календарного року.  01 січня 2023 року набрав чинності Закон України «Про державний бюджет на 2023 рік», яким встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 2684 гривень на місяць, відповідно змінюється й розмір адміністративного збору:

РЕЄСТРАЦІЯ НЕРУХОМОГО МАЙНА:

За державну реєстрацію права власності (у тому числі довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов’язань):

5 робочих днів – 270 грн.

2 робочих дні – 2680 грн.

1 робочий день – 5370 грн.

2 години – 13420 грн.

За державну реєстрацію інших речових прав, похідних від права власності:

5 робочих днів – 130 грн.

2 робочих дні – 1340 грн.

1 робочий день – 2680 грн.

2 години – 6710 грн.

За державну реєстрацію обтяжень речових прав:

В день реєстрації відповідної заяви – 130 грн.

За виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника:

В день реєстрації відповідної заяви – 110 грн.

За отримання інформації з Державного реєстру прав (у паперовій формі):

В день реєстрації відповідної заяви – 70 грн. (з розрахунком за кожні 25 сторінок інформації)

Державна реєстрація у скорочені строки проводитися виключно за бажанням заявника у разі внесення ним додатково до адміністративного збору відповідної плати у розмірах, передбачених законодавством.

РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ:

Реєстрація/ зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (у разі звернення особи протягом встановленого законодавством строку) - 40,26 грн;

Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання (-у разі звернення особи з порушенням встановленого законодавством строку) - 67,10 грн.

НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ

Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку - 134,20 грн, з відомостями Державного реєстру речових прав на нерухоме майно – 204 грн.