Оголошення про відкриття провадження в адміністративній справі

Дата: 26.12.2022 09:58

Ухвалою Одеського окружного адміністративного суду від 08 грудня 2022 року відкрито провадження в адміністративній справі № 420/15578/22 за позовом керівника Білгород-Дністровської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Старокозацької сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області до Виконавчого комітету Старокозацької сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області про визнання незаконним та нечинним рішення виконавчого комітету від 08.12.2021 № 231 «Про встановлення тарифу на теплову енергію», яким встановлено тарифи на виробництво теплової енергії ПП «Теплотранс» у розмірі 3184 грн 1 Гкал (без ПДВ).

Підготовче засідання в даній адміністративній справі призначено на 23 січня 2023 року об 11 год. 00 хв., яке відбудеться у приміщенні Одеського окружного адміністративного суду за адресою: 65062, м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 14, зала судових засідання № 28.

Справу розглядатиме суддя Пекний А.С. одноособово.