ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення кандидатури на посаду старости Староцаричанського старостинського округу Швець Наталії Павлівни

Дата: 08.11.2022 16:08

Старокозацька сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Староцаричанського старостинського округу Старокозацької сільської територіальної громади відповідно до Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах на території Старокозацької територіальної громади.

Старокозацький сільський голова виносить на розгляд жителів села Стара Царичанка кандидатуру на посаду старости Староцаричанського старостинського округу Швець Наталії Павлівни.

Розпорядження від 08.11.2022 № 60-о/д «Про проведення громадського обговорення кандидатури на посаду старости Староцаричанського старостинського округу Старокозацької сільської територіальної громади» розміщено на офіційному веб–сайті Старокозацької сільської ради https://starokozacka-gromada.gov.ua/.

Враховуючи воєнний стан в нашій країні громадське обговорення проводитиметься у два етапи:

• І етап - визначення рівня підтримки запропонованої кандидатури старости у формі опитування шляхом відвідування місць проживання жителів старостинського округу – протягом 12 листопада 2022 року;

ІІ етап – громадські слухання відбудуться 14 листопада 2022 року о 12.00 годині в селі Стара Царичанка в приміщенні сільського будинку культури по вул. Покровська, 137.

Жителям Староцаричанського старостинського округу, які братимуть участь у громадському обговорені, в обов’язковому порядку необхідно мати при собі паспорт громадянина України для документального фіксування Організаційним комітетом результатів волевиявлення осіб-жителів старостинського округу щодо підтримки кандидата на посаду  старости.

Підтвердженням підтримки кандидата є засвідчення підтримки  виборцями, жителями округу, особистим підписом в підписному листі  на підтримку кандидата в старости. Особистим підписом засвідчується згода на обробку персональних даних.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)