Під головуванням голови Старокозацької сільської ради Бойка Вадима Валерійовича відбулася нарада.

Дата: 14.10.2022 16:40

Під головуванням голови Старокозацької сільської ради Бойка Вадима Валерійовича відбулася нарада з представниками ДСНС, прикордонної служби, національної поліції щодо питань цивільного захисту населення та заходів забезпечення захисту об’єктів критичної інфраструктури на території Старокозацької сільської територіальної громади.

На нараді були розглянуті питання охорони об’єктів критичної інфраструктури громади, систем оповіщення населення та забезпечення зв’язку в умовах надзвичайних ситуаціях і воєнного стану.

Представники органів державної влади та місцевого самоврядування домовилися про подальшу співпрацю та комунікацію, аби об’єднати зусилля та організувати процес захисту критичної інфраструктури громади максимально якісно, злагоджено та ефективно.