Дата: 19.09.2022 15:55

За підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) у координації з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейський та євроатлантичної інтеграції та Міністерством соціальної політики в Старокозацькій громаді запрацювала мобільна бригада соціально-психологічної допомоги.

Унікальність надання послуг полягає в їхній мобільності – спеціалісти/ки бригада можуть виїжджати на виклики та надавати послуги мешканцям громади і внутрішньо-переміщеним особам, що перебувають на території громади та не мають доступу до спеціалізованих закладів чи обмежені у пересуванні.

Що роблять спеціалісти мобільної бригади?

? Надають психологічну допомогу постраждалим особам;

? Реагують на повідомлення про випадки насильства, зокрема шляхом кризового й екстреного втручання;

? Інформують постраждалих осіб про медичні, юридичні та інші послуги, які можна отримати для подолання наслідків насильства, а також про надавачів таких послуг, зокрема про загальні або спеціалізовані служби підтримки постраждалих осіб ( притулки, кризові кімнати, денні центри та інші);

? Роз’яснюють постраждалим особам їхні права

? та можливості отримання допомоги;

? Проводять інформаційно-просвітницьку діяльність.

Номер телефону мобільної бригади:

+38 063-3216 2948,

Послуги мобільної бригади надаються завдяки фінансовій підтримці урядів Великої Британії, Канади та CERF (Central Emergency Response Fund) у партнерстві з Центром соціальних служб Ужгородської міської ради та виконавчими партнерами ГО «Віра, Надія, Любов».