Семінар для осіб з інвалідністю

Дата: 08.08.2022 15:37

Ми потрапляємо у важкі ситуації, щоб побудувати

наш характер, а не знищити нас. - Нік Вуйчич.

На сьогодні особи з інвалідністю постають однією з найбільш уразливих груп населення. Таким громадянам доволі важко знайти підходящу роботу, особливо в період воєнного часу.  Служба зайнятості приділяє особливу увагу та впроваджує нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування людей з інвалідністю.

5 серпня 2022 року  у  Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості був проведений груповий профконсультаційний захід із залученням соціальних партерів для категорії осіб з інвалідністю: фахівців  Фонду соціального захисту інвалідів в Одеський області та Координаційного центру  з надання правової допомоги.

Громадян було ознайомлено з державними програмами за якими безкоштовно забезпечують осіб з інвалідністю всім необхідним: допоміжними засобами реабілітації, виплатами грошової компенсації, протезуванням та безкоштовним навчанням. Також надано практичні поради щодо процедури подання документів та заяв до органів соціального захисту населення.

Існує багато прикладів, коли люди з обмеженими можливостями стають успішними у різних сферах життя.  Віримо, що подібні заходи посприяють подальшому працевлаштуванню наших клієнтів.