Старокозацька громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

«Міцна родина – запорука успіху»

Дата: 08.07.2022 11:09
Кількість переглядів: 637

Фото без опису

 

Призначення та першочергові функції держави полягають, насамперед, у забезпеченні національної безпеки та процвітання суспільства. Збереження та захист традиційних сімейних цінностей - невід'ємна складова та передумова соціального процвітання.

Сім’я – це перше і, можливо, найважливіше середовище, в якому

відбувається взаємний обмін поглядами між декількома поколіннями,еволюціонують, особливо під впливом змін у суспільстві, сімейні правила,традиції, ціннісні орієнтири. В українському суспільстві традиційно в сім’їзакладаються основи характеру особистості, найстійкіші уявлення про всі аспекти приватного та суспільного життя,виробляються світоглядні позиціїта прививаються основні норми моральної поведінки.
  З метою підвищення статуту родино-сімейного виховання, сприяння у побудові близьких емоційних зв’язків між членами родини, а також сприяння побудові здорових та щасливих сімейних відносин для суб’єктів пробаціїпротягом тижня в Білгород-Дністровському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області старшим інспектором Оленою Кузнецовою спільно з психологом відділу Оленою Чумак проводились тренінгові заняття на тему: «Міцна родина – запорука успіху».

На початку занять Оленою Чумак було надані позитивні емоційні настанови на довірливе спілкування. В ході зустрічей обговорювали, що цінного в сім’ї, в якій ти народився та яку ти сам створив, а також акцентували  увагу на чинники, які негативно можуть впливати на взаємопорозуміння між членами родини та сприятимуть негативному фактору, як домашнє насилля.Учасники поділилися своїмособистим досвідом  підтримки своїх внутрісімейних цінностей, які традиції в їхній родині застосовуються. Крім того, під час тренінгового заняттяклієнти пробації визначали основні аспекти,  які сприятимуть у формуванні та підтримки міцних сімейних відносин. Психологом відділу пробації були надані практичні рекомендації стосовно формування психологічної компетентності щодо особливостей взаємин у сімї та вдосконалювати чесні взаємовідносини між подружжям.

Наприкінці групового заходу, підоблікові відділу пробації переглянули соціальний відеоролик «Що найголовніше у житті», а також представниками уповноваженого органу з питань пробації були підведені підсумки роботи: що сім'я, любов і вірність - це стовпи, на яких тримається наше життя. Адже саме сім'я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій. Сім'я дає нам відчуття ґрунту під ногами, любов пов'язує нас один з одним, а вірність укріплює нашу віру.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь