Впровадження взаємодії партнерських відносин

Дата: 16.05.2022 11:03

«Велика – бо користь від навчання книжкою.

Книги- мов ріки, що наповнюють собою увесь

світ, це – джерело мудрості, в книгах –

бездонна глибина»

«Повість минулих літ»

11 травня 2022 року відбулася зустріч між представниками Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області, суб’єктів пробації, на яких покладено обов’язок  у вигляді дотримуватися встановлених судом вимог щодо вчинення певних дій, які будуть полягати у читанні книжок та партнером соціальної роботи, який являється волонтером уповноваженого органу з питань пробації, з метою реалізації виконання обов’язку покладеного  судом на підоблікових. Під час роботи учасники проводили аналіз романів, охарактеризовували головних героїв, прослідковували сюжетну лінію,  а також роздуми над ідеєю та головною думкою  творів. Представник уповноваженого органу з питань пробації зосередив увагу підоблікових на тому, що потрібно втілювати в життя набутий досвід з прочитаних книжок. Крім того, обговорили подальшу індивідуальну роботу з суб’єктами пробації.

Наприкінці зустрічі волонтер уповноваженого органу з питань пробації процитувала Д. Дідро – «Люди перестають мислити, коли перестають читати»……