РАСПОРЯДЖЕННЯ!!!

Дата: 28.03.2022 16:36

На підставі розпорядження коменданта Білгород-Дністровського району Одеської області від 27.03.2022 року № 5 забороняється з 28 березня 2022 року проведення польотів безпілотних летальних апаратів (БПЛА) над територією Білгород-Дністровського району.(крім військових). Запуск БПЛА проводити виключно з погодженням Служби безпеки України та обов’язковим повідомленням командирів військових частин, що дислокуються в Б-Дністровському районі та коменданта Б-Дністровського району. Всі недозволені польоти БПЛА будуть вважатися шпигунством та диверсійною роботою на користь ворога та будуть подавлені або знищені .За порушення вказаних вимог зловмисників буде притягнено до відповідальності за ст..109-114 Кримінального кодексу України.

На підставі розпорядження коменданта Білгород-Дністровського району Одеської області від 27.03.2022 року № 6, забороняється з 28 березня 2022 року  на території Білгород-Дністровського району Одеської області  носіння військової форми одягу із знаками розрізнення військовослужбовців Збройних Сил України або інших військових формувань, особам, які не мають на це права. За порушення вказаних вимог зловмисників буде притягнено до відповідальності за ст..186-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення.