Дата: 10.02.2022 10:06

Старокозацька сільська рада,

що розташована за адресою: Білгород-Дністровський район, с. Старокозаче, вул. Соборна, буд. 34 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

головного спеціаліста з соціального захисту населення відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Старокозацької сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України; вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра; без вимог до стажу роботи; володіння основними навичками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами; вільне володіння державною мовою.

Особам, які претендують на зайняття вказаної  посади, необхідно надати наступні документи: заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2ДС) з додатками; дві фотографії розміром 4×6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка — для військовослужбовців або військовозобов’язаних.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, — у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру, умов оплати праці, питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень тощо можна отримати за телефоном: 5-01-42 — або під час особистого прийому в приміщенні сільської ради щоденно, крім вихідних, із 8:00 до 13:00.

Строк подання документів — упродовж 30 календарних днів із дня публікації про оголошення конкурсу.