Електронний кабінет роботодавця

Дата: 24.01.2022 10:38

Шановні роботодавці!

Ви можете створити вакансію власноруч у персональному кабінеті або скористатися послугами консультанта роботодавцями, звернувшись до центру зайнятості.

Для більш якісного підбору претендентів та швидкого укомплектування вакансій, подайте їх через заповнення форми 3-ПН.

Вакансії можуть бути створені роботодавцем через електронний кабінет, інтегрований в Єдину інформаційно-аналітичну систему Державної служби зайнятості, пункт меню «Взаємодія з службою зайнятості», розділ «3-ПН».

Такі можливості доступні лише для користувачів, які зареєструвалися особисто в центрах зайнятості.

Керувати такими вакансіями безпосередньо з персонального кабінету на вебсайті ви не можете. Для внесення змін до вакансії потрібно звернутися до Вашого особистого консультанта роботодавця в центрі зайнятості.

Перевага такого способу подання вакансії: кваліфікований підбір затребуваних працівників здійснюють фахівці служби зайнятості.

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу взаємодії з роботодавцями Білгород-Дністровського МРЦЗ (04849) 2-78-34.

Будемо раді допомогти!