«Газифікація житлового будинку» по програмі «Власний дім»

Дата: 18.01.2022 08:17

1. Умови кредитування:

1. Кредит надається громадянам України, які мешкають та працюють у сільській місцевості (офіційне працевлаштування, з/п вище мінімальної.)

2. Максимальний термін кредитування - до 5 років;

3. Сума кредиту :

– до 50,00 тис. грн. – з державного бюджету,

-  до 50,00 тис.грн- з районного бюджету (або бюджету сільських  рад або громад);

2. Відсоткова ставка (фіксована):

• 3 % річних - для всіх мешканців області;

• 0 % річних - для мешканців, які мають 3-х або більше неповнолітніх дітей (у тому числі усиновлених), а також учасники антитерористичної операції і члени їх сімей на період проведення особливого періоду (учасники АТО)

3. Переваги отримання кредиту:

• Можливість дострокового погашення кредиту без обмежень та додаткових витрат.

4. Інші умови:

• Вік Позичальника  -  від 18 років до 65 років для жінок на момент повного погашення кредиту.

• Вік Позичальника  -  від 18 років до 70 років для чоловіків на момент повного погашення кредиту.

Забезпеченням за даним видом кредитування виступає:

• порука фізичної особи (або 2-х фіз.осіб)

Список документів, наданих Позичальником до Фонду для оформлення кредиту (оригінали):

1. Анкета від Позичальника про надання кредиту (за формою);

2. Заява від Позичальника  про надання кредиту (за формою);

3. Паспорт Позичальника (при наявності) і чоловіка (дружини) (копія).

4. Довідка Позичальника і чоловіка (дружини) про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків з ДПІразі її відсутності з релігійних міркувань в паспорті, повинна стояти відповідна відмітка держ. органів);

5. Клопотання про надання  кредиту з сільської ради та районної адміністрації (за формою);

6. Довідка про склад сім`ї та місце проживання (селищна рада або громада);

7. Довідка про наявність (відсутність) підсобного господарства, а також наявність (відсутність) земельних паїв із зазначенням прибутку (за формою, селищна рада або громада);

8. Довідки про заробітну плату за основним місцем роботи (за місцем роботи за сумісництвом, при наявності) за останні 6 місяців із зазначеннямі дати наказу про прийняття на роботу, а також довідки про заробітну плату всіх членів сім’ї;

8.1 Якщо Позичальник є приватним підприємцем, то він повинен надати додаткові документи:

• свідоцтво про реєстрацію приватного підприємства;

• звіт з податковою інспекції про доходи за останні 6 місяців;

• при наявності – патент.

8.2. Якщо Позичальник працює в  особистому селянському господарстві, то він повинен надати додаткові документи:

• довідку про те, який розмір земельної ділянки, яку культуру було засіяно на земельній ділянці у попередньому році, який отриманий прибуток, а також якими культурами буде засіяно у поточному році (сільська рада або громада).

1. Свідоцтво про реєстрацію шлюбу або про розлучення чи смерть чоловіка (дружини) (при наявності);

2. Свідоцтво про народження дітей (при наявності);

3. Робочий проект на газифікацію житлового будинку (надає ПІДРЯДНИК або ПОЗИЧАЛЬНИК);

4. Кошторисна документація на газифікацію житлового будинку (надає ПІДРЯДНИК)

5. При наявності кредитів в інших банках – копії кредитних договорів і довідки про кредитну заборгованість і стан обслуговування боргу.

Документи, які необхідні для забезпечення  за данною технологією по кредитуванню:

Якщо підписується договір -поруки:

Порука физичної особи:

14. Паспорт поручителя;

15. Ідентифікаційний номер поручителя;

16.Довідка з місця роботи про доходи за останні 6 місяців. ( якщо з/п менша, ніж

5000,00 грн, то необхідний ще один поручитель)

17. Інші документи, які можуть мати вплив на прийняття рішення про кредитування.

Інші витрати

Плата за супроводження кредиту

1000,00 грн.

НАШІ АДРЕСИ І ТЕЛЕФОНИ:

м.Одеса, вул.Канатная,83 каб.1003 (будівля обласної державної адміністрації2)

т. 725-01-65, 725-21-09, 066-291-83-48, 067-445-22-52, 067-654-23-63 Viber

(ЛІНІЯ ДЛЯ ВІДРІЗУВАННЯ)

З умовами надання кредиту* на газифікацію житлового будинку ознайомлений(а).

«         »            20__р._                                       .______________________

( дата)    (підпис)        (ПІБ)

* - Дана інформація актуальна та достовірна на дату ознайомлення Позичальника.