Тренінг «Орієнтація молоді на підприємницьку діяльність»

Дата: 22.11.2021 16:53

Задаючись питанням, чим би ви хотіли займатися в майбутньому, яку бажаєте заробітну плату, в якій сфері діяльності бачите себе, ніхто не відповідає, - я б хотів працювати на заводі, або мене не цікавить заробіток/графік роботи/сфера діяльності. Більшість людей мріють про гнучкий графік, відсутність керівництва над ними і цікаву зайнятість. Найоптимальніше всі ці бажання виконуються, коли людина відкриває власну справу.

З метою поширення підприємницької діяльності серед молоді, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Валентина Касаткіна-Белікчі 17.11.2021 року провела тренінг «Орієнтація молоді на підприємницьку діяльність» для студентів КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж».

В процесі тренінгу спеціаліст ЦЗ ознайомила студентів з послугами служби зайнятості, умовами відкриття підприємницької діяльності, етапами розвитку власної справи, розповіла про підтримку службою зайнятості підприємницької ініціативи.