ПОВІДОМЛЕННЯ про намір утворити Спостережну раду при КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ «СТАРОКОЗАЦЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ »

Дата: 03.11.2021 08:57

Старокозацька сільська рада відповідно до ст. 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення Старокозацької  сільської  ради від 28.09.2021 № 1225 -VIII «Про намір утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Старокозацька районна лікарня»  повідомляє про намір утворити Спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Старокозацька районна лікарня» (далі – Спостережна рада).

До складу Спостережної ради запрошуються депутати, представники громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції.

Кандидат у члени Спостережної ради повинен відповідати таким вимогам:

- бездоганна ділова репутація;

- відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень Спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із закладом охорони здоров’я;

- наявність професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів;

- відсутність непогашеної судимості.

Пропозиції щодо включення представників до складу Спостережної ради від депутатів Старокозацької сільської ради (за згодою), громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції надсилати протягом 10 робочих днів з дати оприлюднення цього Повідомлення на офіційному сайті Старокозацької сільської ради на електронну адресу vsznotg@gmail.com .

Пропозиція має включати:

- особисту заяву кандидата про включення до складу Спостережної ради;

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- заяву про відсутність реального чи потенційного конфлікту інтересів;

- довідку про відсутність непогашеної судимості;

- копії документів, що підтверджують наявність у кандидата до складу Спостережної ради професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів;

- характеристику з місця роботи (або місця проживання для непрацюючих)

Крім вищеназваних документів представники до складу Спостережної ради від громадських об’єднань надають до Старокозацької сільської  ради:

- лист у довільній формі за підписом керівника громадського об’єднання, організації, із зазначенням кандидата, який рекомендується до складу Спостережної ради;

- копію витягу із Єдиного державного реєстру громадських формувань про реєстрацію;

- копію статуту громадського об’єднання, організації, яким підтверджується їх діяльність спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, здійснення професійного самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції.

Відбір депутатів, представників громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції, проводиться у спосіб, визначений Порядком утворення Спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Старокозацька районна лікарня», затвердженим рішенням Старокозацької  сільської  ради від 28.09.2021№ 1225-VIII.