АКЦІЯ " 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

Дата: 26.10.2021 09:27

АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

На сайті Старокозацької сільської ради в розділі «Відділ охорони здоров’я та соціального захисту населення Старокозацької сільської ради», підрозділ «Гендерна рівність, протидія торгівлі людьми та запобігання домашньому насильству «Протидія домашньому насильству»» розміщено важливу інформацію для запобігання потрапляння дітей та дорослих в халепу.

Пропонуємо ознайомитись з матеріалами, які було підготовлено та адаптовано у межах проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні»:

1. Відеоролик «Розкажи дорослому, якому довіряєш» щодо попередження сексуального насильства щодо дітей у колі довіри;
  2. Буклет «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі» з рекомендаціями Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі для дітей та молоді
  3. Відеоролик «Почни говорити» для дітей та дорослих щодо попередження сексуальних домагань у спорті
  4. Серія із 6-ти навчальних відеоуроків для батьків та дорослих, які працюють з дітьми та для дітей «Батьківство в епоху цифрових технологій»: