Тренінг «Мої професійні Я»

Дата: 26.07.2021 09:16

Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості є професійна орієнтація населення. Адресність і своєчасність профорієнтації допоможуть серйозно й виважено підійти до вибору професії. А вдалий вибір, як відомо, дає змогу знайти роботу по душі.

22 липня 2021 року відповідно до спільного плану заходів соціально-виховної роботиіз клієнтами пробації, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна провела тренінг для засуджених до покарань не пов’язаних із позбавленням волі.

Метою заходу було проведення психолого - діагностичного тестування на визначення своєї професійної спрямованості, допомогти визначити професійну мотивацію, здібності, інтереси й цінності, психологічні властивості, схильність до певних видів професійної діяльності.

Після проходження тестування присутніх ознайомлено із державними гарантіями у сфері зайнятості, інформовано про стан сучасного ринку праці, надано перелік наявних вакансій.

Скористайтесь допомогою фахівців служби зайнятості – і вибір професії стане прогнозованим і очікуваним!