«Наркотична залежність»

Дата: 02.07.2021 07:10

Останнім часом проблема  наркоманії стала дуже актуальною, проблема наркотиків крокує по світу все більш і більш упевнено. Якщо раніше наркотики вживали одиниці, і багато хто з них міг жити з цією звичкою досить довго, то зараз наркоманія стає масовою, а з поширеннямвеличезної кількості синтетичних наркотиків, які є дуже доступними і популярними серед молоді, це зло стало робити замах на найбільшу цінністьлюдства – дітей і молодих людей.Наркотичні речовини в наше століття інформаційних технологій стають доступні через мережу інтернет, особливо соціальні мережі

З метою позначення проблеми наркоманії в сучасному суспільстві, ознайомлення з етапами формування залежностей, а також ознаками вживання наркотичних та психоактивних речовин 30 червня 2021 року волонтером пробації Смолягович Оленою для персоналу Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації було організовано зустріч із соціальним працівником благодійного фонду «Шлях додому» Крамаренко Наталією,  яка провела для працівників семінар на тему «Наркотична залежність».

В ході семінару йшло відкрите обговорення конкретних питань, вислуховували точку зору кожного з учасників на існуючу проблему. Також Наталія надала рекомендації щодо поводження з особами, які вживають психоактивні речовини та їх мотивації щодо звернення до лікаря-нарколога з приводу отримання компетентної консультації.