СТАРОКОЗАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Дата: 24.06.2021 11:34

СТАРОКОЗАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення  вакантної посади  начальника відділу архітектури,  будівництва та комунальної власності сільської ради

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, який має вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (архітектура та будівництво), вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.

Особам, які претендують на зайняття тимчасово вказаної  посади, необхідно надати наступні документи:

1. Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення кандидата зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби.

2. Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.

3. Дві фотокартки розміром 4x6 см.

4. Документи про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання.

5. За вибором претендент надає належним чином завірену(і):

• копію трудової книжки;

• копії наказів (розпоряджень) про призначення, переведення, звільнення на посади, які відносяться до державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, присвоєння рангу, підписання Присяги.

1. Копію документа, який посвідчує особу.

2. Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

3. На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції».

Термін прийняття документів: протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою: Старокозацька сільська рада, вул. Соборна, буд. 34, с. Старокозаче, тел.: 5-01-42, 5-01-31.