Дата: 15.06.2021 08:08

8 червня 2021 року в Білгород-Дністровському коледжі природокористування, будівництва та компютерних технологій відбувся «ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ», в організації якого, безпосередню участь, прийняла провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі.

На початку заходу учням, які відвідали коледж, презентували спеціальності, які, майбутні випускники, можуть здобути, розповіли про умови вступу та дати прийому документів. Після цього, задіявши всіх гостей, організатори провели конкурс кращого менеджера. Це відбувалося в ігровій формі, тому всім було дуже цікаво і весело. Спеціаліст ЦЗ презентувала послуги, які надає служба зайнятості школярам, наголосили на важливості профорієнтації та орієнтувала учнів на реєстрацію в консультаційній мережі «Моя професія».