ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Старокозацької сільської ради»

Дата: 01.03.2021 16:50

Додаток №3

до рішення виконавчого комітету

Старокозацької сільської ради

від 22.02.2021 р. № 19

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про соціальні послуги», рішення Старокозацької сільської ради від 15 лютого 2021 року № 197-VIII «Про створення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Старокозацької сільської ради», рішення Виконавчого комітету Старокозацької сільської ради від 22 лютого 2021 року № 19 «Про оголошення та проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Старокозацької сільської ради» та утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу,

Оголошується

конкурс на зайняття посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Старокозацької сільської ради»

(юридична адреса : 67730, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, село Старокозаче, вулиця Соборна, будинок 26)

Основні завдання Комунальної установи:

• проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;
  • надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Умови оплати праці - згідно з чинним законодавством.

Прийняття документів від претендентів здійснюється впродовж 10 календарних днів: з 01 березня до 10 березня 2021 року (включно).

Документи приймаються за адресою: 67730, вулиця Соборна, 34, село Старокозаче, Білгород-Дністровський район, Одеська область.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

заяву про участь у конкурсі за формою, визначеною у додатку;

належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

мотиваційний лист, складений у довільній формі;

довідку про відсутність судимості;

перспективний план розвитку Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Старокозацької сільської ради».

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Відділ організаційно-кадрового забезпечення приймає документи за описом, копію якого надає претенденту.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора Центру:

• вища освіта,
  • стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня, на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі – не менше двох років,
  • вільне володіння державною мовою,
  • здатність особи за діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки.

Проведення конкурсу відбудеться: 11 березня 2021 року у приміщенні Старокозацької сільської ради, за адресою: 67730, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, село Старокозаче, вулиця Соборна, будинок 34.

Інформація щодо проведення конкурсу надається за телефоном:

(04849) 5-04-08, електронна адреса: starw7771@gmail.com,

(уповноважена особа – Лисенко Ольга Іванівна).