Старокозацька громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Виконавчий комітет Старокозацької сільської ради інформує та попереджає

Дата: 12.02.2020 15:35
Кількість переглядів: 631

Фото без опису

Виконавчий комітет Старокозацької сільської ради інформує та попереджає, що:

1. Відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи»  всі власники  або  наймачі,  користувачі,  у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають  договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення  побутових  відходів та здійснюють оплату таких послуг. Згідно до статті 1 вказаного Закону до джерел утворення побутових відходів належать об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).

2. Згідно  ст. 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» , споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.   До категорії споживачів вищевказаний Закон відносить фізичних і юридичних осіб, які отримують  послуги з поводження з відходами.

3. Відповідно до абзацу 15 п. 3.9.2. Правил благоустрою території об’єднаної територіальної громади Старокозацької сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області суб’єкти господарювання, які здійснюють торговельну діяльність та/або діяльність з надання побутових послуг, зобов’язані утримувати у належному стані місця розміщення пунктів оптової та роздрібної торгівлі, сфери послуг (стаціонарні об’єкти торгівлі та побутових послуг, кіоски, павільйони, лотки, столики, автомобілі та інші) через обов’язкове укладання договору про вивіз твердих побутових відходів, із обов’язковим встановленням стаціонарних урн для сміття по обидві сторони кожного входу/виходу об’ємом не менш ніж 10 літрів.

У разі відсутності зазначеного договору, тобто порушення вимог щодо поводження з відходами та правил благоустрою території населених пунктів, статтями 82 та 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладання штрафу:

  • на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.)
  • на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.).

Тобто, відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою території об’єднаної територіальної громади Старокозацької сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області  і тягне за собою адміністративну відповідальність.

 

Прохання до юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців села Старокозаче, які не заключили договір на вивезення побутових відходів, звернутися в КП «Старокозацький сількомунгосп» за адресою:  село Старокозаче, вулиця Братів Іванових, 9-Б, для укладення такого договору. Телефон для довідок – (04849)  5-05-34.          

В разі неукладення договору, з 01.03.2020 року, щодо порушників будуть застосовані грошові стягнення, передбачені Законодавством України. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь