ОГОЛОШЕННЯ            До відома колишніх членів КСП імені Котовського (с. Крутоярівка) та їх спадкоємців!

Дата: 11.07.2019 11:00

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення Старокозацької сільської ради від 10.06.2019 р. №560-VII для вирішення питання про розподіл земель (сад зрошуваний), орієнтовною площею 224,9946 га, що залишився в спільній сумісній (колективній) власності та не був розпайований, 24 серпня 2019 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні будинку культури с. Крутоярівка відбудуться загальні збори колишніх членів Колективного сільськогосподарського підприємства імені Котовського та їх спадкоємців з таким порядком денним:

1. Про обрання голови  і  секретаря   зборів,   визначення   порядку голосування та прийняття рішень.

2. Про розпаювання багаторічних насаджень (сади зрошувані), орієнтовною площею 224,9946 га.

3. Про затвердження уповноваженої особи (комісії) за оформлення права власності на розпайовані земельні ділянки.

4. Різне.

Для участі у роботі загальних зборів запрошуються колишні члени КСП імені Котовського та їх спадкоємці. Для реєстрації участі в зборах колишнім членам колгоспу необхідно буде пред’явити паспорт та документи на земельну частку (пай); спадкоємцям, крім паспорта необхідно мати з собою документи, що підтверджують право на спадкове майно; для довірених осіб – крім вищезазначених документів, довіреність.

Додаткову інформацію щодо проведення зборів можна отримати в будинку старости с. Крутоярівка та/або у наступних осіб:

Бирка Миколіна Юріївна – спеціаліст з земельних питань Старокозацької сільської ради – тел. (068) 280-37-64.

Борш Борис Іванович - староста с. Крутоярівка - тел. (097) 732-82-77.

Сільський голова                                                В.В.Бойко