Свято в Крутоярівці

Дата: 27.08.2018 16:54

26.08.2015 в селі Крутоярівка, Старокозацької об'єднаної територіальної громади, відзначали відразу три свята : День незалежності України, День села та День кукурудзи. Окрім мешканців села, на свято завітали також голова Старокозацької громади Бойко Вадим Валерійович та працівники Старокозацької сільської ради, представники районної державної адміністрації та інших сіл району. Програма дня була понад насиченою. Спочатку голова громади  Бойко Вадим Валерійович  та староста села Крутоярівка Борш Борис Іванович,  відкрили новий дитячий майданчик у центрі села.

Фото без описуФото без описуФото без опису Потім у місцевому клубі відбулося відкриття святкового концерту. Голова громади сказав вітальне слово та вручив нову футбольну форму та інвентар, юнацькій футбольній команді Крутоярівки.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуУчасть у концерті взяли місцеві кружки: танцювальний колектив "Бриулец", жіночий етно-фолькльорний вокальний ансамбль "Извораш", дитячий вокальний ансамбль ""Церенкуца" та гордість села Крутоярівка та всієї Старокозацької громади - Паскар Магдалена.  Окрім них, зі своїми номерами приїхали й колективи з інших сіл району. Окремо слід відзначити місцеву кухню. Гостів пригощали юшкою за місцевим рецептом, духмяною мамалигою та плацинтами.

Фото без описуФото без опису

На завершення святкового дня, були організовані змагання з боротьби. Усі охочі могли поборотися у трьох вікових категоріях, а заохочувальними призами для переможців були качка, гуска та баран.

Фото без описуФото без описуФото без описуЩедрість, доброта та відкритість мешканців села Крутоярівка, зарядили усіх присутніх енергією на  рік вперед . Велика подяка всім організаторам свята.