В Старокозацькій ОТГ утворено комісію з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати

Дата: 17.08.2018 11:32

Згідно розпорядження Сільського голови Старокозацької сільської ради від 01 червня 2018 року №26-о/д в Старокозацькій ОТГ утворено комісію з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати з метою забезпечення здійснення заходів спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині виплати мінімальної заробітної плати, виведення заробітної плати та зайнятості населення з «тіньового» сектору економіки та легалізації зайнятості населення та заробітної плати.

15.08.2018 в відбулося перше засідання вищезазначеної комісії на якому підводили підсумки проведеного моніторингу на території Старокозацької сільської ради з питання виконання норм чинного законодавства про працю в частині легалізації зайнятості населення здійсненого шляхом відвідування деяких юридичних та фізичних осіб, які використовують найману працю. Так за результатами проведеної роботи підприємцями працевлаштовано 28 працівників та зареєстровано 3 фізичні особи-підприємця.

Членами комісії було обговорено подальші дії щодо попередження та виявлення фактів незадекларованої праці.