Старокозацька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 16.07.2018 14:53

Старокозацька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності сільської ради

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних  посадах не менше 3  років  або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років; знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Особам, які претендують на зайняття вакантної посади, необхідно надати наступні документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;дві фотокартки розміром 4x6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;копію трудової книжки;копію документа, який посвідчує особу;копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції»

Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресоюСтарокозацька сільська рада, вул. Соборна,34, с. Старокозаче, тел. 5-01-42, 5-01-31

Сільський голова                                                                             Бойко В.В.