A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старокозацька громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

"ЗОЛОТИЙ ОЛІМП"

Дата: 07.06.2018 15:22
Кількість переглядів: 172

 

16 травня 2018 року , у будинку культури села Старокозаче, відбулося урочисте св"ято  "Золотий олімп".

Список учнів шкіл Старокозацької ОТГ,

які були нагороджені на святі «Золотий  олімп»

за підсумками 2017/2018 н.р.

 

Призер ІV етапу  Всеукраїнської предметної олімпіади з молдовської мови та літератури

             

                 Боляк Інга9 клас Крутоярівська ЗОШ

 

 Призер обласного етапу кокурсу-захисту наукових робіт учнів-членів Малої академії наук у секції«історичне краєзнавство»

               

Мороз        Анастасія10 клас –ІІІ місце

 

Переможці     обласних  предметних олімпіад

 

Українська мова та література 

                  Дорошенко Ірина 9 клас– ІІІмісце

                  Мороз Анастасія 10 клас – ІІІ місце

  ІКТ

Дениченко Станіслав 11 клас     – ІІІ місце

 

 

  

Переможці    районних  предметних олімпіад

 

Українська мова та література

  Дорошенко Ірина   9 клас   – Імісце                                                                                                                                                                                                                            

  Мороз Анастасія     10 клас  – І місце

 

Історія

  Вихристюк  Вікторія  9 клас   – І місце

 Берлінська Вікторія 11 клас   – І місце

 

 

Географія

Вихристюк Вікторія  9 клас  – І місце

Вареник  Олена   10 клас   – І місце

 

Математика

Горбешко Сергій  9 клас Петрівська ЗОШ- І місце

Зоріло Ганна  10 клас   – І місце

 

Англійська мова

Біла Ірина  9 клас   – І місце

 

Інформатика

Анастюк Костянтин 11 клас    – ІІ місце

 

 

 

ІКТ

Дениченко Станіслав 11 клас   – І місце

 

Фізика

Мороз Анастасія 10 клас   – І місце

Вареник Роман     11 клас   – ІІ місце

Журавель Віталій  8 клас    – ІІІ місце

Дорошенко Ірина  9 клас     – ІІІ місце

 

 

Правознавство

Герасічкіна Катерина 9 клас     – І місце

 

 

Російська мова та література 

Зоріло Ганна 10 клас     – І місце

 

 

Переможці   ІІ  етапу VІІІ Міжнародного  мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка

 

Мороз Анастасія      10 клас

Дорошенко Ірина       9 клас  

Федоренко Альона     6 клас

Александрова Дар’я   5 клас   Козацької ЗОШ

                 Долготер Михайло      9 клас   Козацької ЗОШ

 

Переможець ІІ етапуХVІІІ  Міжнародного конкурсу   з української мови  імені Петра Яцика

Дорошенко Ірина       9 клас  

 

Призери районних  предметних олімпіад

 

Історія

Чумаченко Вадим 10 клас     – ІІ місце

Горбешко Сергій 9 клас Петрівської ЗОШ

 

Географія

Шинкарюк  Єлизавета 11 клас    – ІІІ місце

           Нікул Ольга  8 клас Петрівської ЗОШ- ІІмісце

 

Математика

Дорошенко Ірина  9 клас   –ІІІ місце                                                                                                                                                                                                                           Цепак Ангеліна 11 клас   – ІІІ місце

Бойченко Валентина  6клас  Петрівської ЗОШ -ІІ місце

             Губар Вадим  7 клас  Петрівської ЗОШ –ІІ місце

 

ІКТ

Топалов Владислав  9 клас    – ІІІ місце

Діаковська Марія 10 клас   – ІІІ місце

 

 

Фізика

Вареник Роман  11 клас   – ІІ місце

Журавель Віталій 8 клас– ІІІ місце

Дорошенко Ірина9 клас     – ІІІ місце

 

 

Біологія

Димитрашко Анастасія 9  клас  – ІІ місце

Вареник Олена 10 клас  – ІІ місце

Шинкарюк  Єлизавета 11 клас   – ІІІ місце

 

 

Правознавство

Мороз Анастасія 10 клас  – ІІ місце

Катеринчук Катерина   11 клас   – ІІ місце

 

 

Російська мова та література 

Іванова Олена  11 клас     – ІІ місце

 

 

Трудове навчання

Герасічкіна Катерина 9 клас     – ІІ місце

Смаглій Анна  9 клас   – ІІІ місце

 

Молдовська мова та література

Панаінте  Віра 9 клас Крутоярівської  ЗОШ- ІІ місце

 

Призер ІІ етапу  ХVІІІ  Міжнародного конкурсу   з української мови  імені Петра Яцика  

Димитрашко Анастасія – 9 клас

 

Призери ІІ етапу  ХVІІІ  Міжнародного конкурсу   з української мови  імені Петра Яцика   у номінації « За шанобливе ставлення до мовних традицій українського народу»

 

              Боляк Інга  9 клас   Крутоярівської  ЗОШ

 

Призер ІІ етапу  ХVІІІ  Міжнародного конкурсу   з української мови  імені Петра Яцика   у номінації «За творчий потенціал»

 

                  Зоріло Ганна  10 клас

 

Призери ІІ етапу  ХVІІІ  Міжнародного конкурсу   з української мови  імені Петра Яцика   у номінації «За високий рівень теоретичних знань    з української мови»

 

Цепак Ангеліна -11 клас

Федоренко Альона -6 клас

 

Призер ІІ етапу  ХVІІІ  Міжнародного конкурсу   з української мови  імені Петра Яцика   у номінації «За оригінальне виконання        творчих робіт»

 

               Панаінте  Віра     9 клас Крутоярівської  ЗОШ

Юраш Олександр  5 клас

Ляшко Віра            7 клас

 

 

Вчителі (навчальна частина)

 

Старокозацький НВК

1.Соломаха Людмила Михайлівна

2.  Дениченко Ольга  Миколаївна

3.  Середенко Ольга  Федорівна

4. Усенко Валентина Іванівна

5.Стан Надія Володимирівна

6.  Щербина Юрій Іванович

7.  Притула Надія Дмитрівна

8.  Рябченко Валентина Іванівна

9.  Цвіркун Олександр Андрійович

10. Луценко Галина Федорівна

11. Берлінська Ніна Филимонівна

12. Чорна Світлана Андріївна

13. Свищ Альона Петрівна

14. Павлюченко Ірина Михайлівна

15.Швачка Юрій Михайлович

16. Грищенко Людмила Михайлівна

Козацька ЗОШ

1.Щербина Світлана Павлівна

2. Доні Михайло Петрович

Петрівська ЗОШ

1.Бурдух Наталія Василівна

2.Цибульська Олена Митрофанівна

3.Кутасевич Андрій Андрійович

4.Безчасна Надія  Яківна

Крутоярівська ЗОШ

1. Паскар Ауріка Андріївна

2. Пасат Олександра Олександрівна

Переможці  районного  та учасники обласного туру Всеукраїнської дитячо- юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)-2017:

 

1.Дениченко Станіслав

2.Журавель Володимир

3.Цепак Ангеліна

4.Анастюк Анастасія

5.Шинкарюк Єлизавета

6.Крецу Максим

7.Вареник Роман

8.Якимов Владислав

Керівники команди-      Щербина Юрій Іванович,

Старченко Любов Олександрівна,       Антоненко Олександр Григорович

 

Гамурар Олена  - призер обласного конкурсу вокалістів «Світанок»

 

Переможці районної виставки досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі» у номінації « вироби з природного матеріалу» :

 

1.Димитрашко Сніжану

2.Димитрашко Катерину  

3.Гербей Ганну

4.Мороз Анастасію  

Керівник -     Огуленко Галина Іллівна     

 

Переможці районної природоохоронної акції «Ялинка» в номінації  «новорічна композиція»:

 

1.Вареник Вікторію

2.Гербей  Ганну

3.Дяченко Олену

4. Тимофєєву Валерію

5.Димитрашко Олесю

Керівник -     Огуленко Галина Іллівна

 

Переможці конкурсу «Ялинка» Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів

 

1.Якимову Христину

2.Цибульську Єлизавету

3.Звягінцеву Аліну  

вчитель  -  Кутасевич Наталія Михайлівна

 

 

Переможці  та призери районного фестивалю-конкурсу « Чисті роси» учні Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів:

 

 У номінації «Художнє виконавство»

1.Бойченко Валентина

2.Нікул Ольга

Вчитель  - Чекан Аліна Юріївна

 

У номінації «Образотворче декоративно- прикладне мистецтво» призери

 

1.Євдошенко Микита

2.Тарасенко Анна

3.Черненко Олександра

4.Бойченко Валентина

5.Нікул Ольга

Керівники – Бесчасна Надія Яківна, Кулакова Тетяна Вікторівна

 

у номінації «Літературна творчість»:

 

1.Дронова Ганна

2.Губар Андрій 

3.Біла Даря

4.Солтанова Анастасія

Учителі – Щетиніна Надія Петрівна, Бурдух Наталія Василівна

 

у номінації «Фотомистецтво»

 

1.Звягінцева Аліна

2.Козирєва Олександра

3.Дронова Ангеліна

4.Голованьова Єлизавета

Учителі-Кутасевич Наталія Михайлівна, Скроб Галина Олександрівна

 

 

 

Лауреати І ступеня районного фестивалю-конкурсу « Чисті роси» -театральна студія  «Берегиня»

 

1.Журавель Володимир

2.Дениченко Станіслав

3.Анастюк Анастасія

4. Цепак Ангеліна

5.ПодлєсецькаМарина

6.Старченко Анна

7.Гринько  Іван

8.Якимов Владислав

9.Сливинський Дмитро

10.Лізан Кирило

11.Чумаченко Вадим

12.Торута  Микита

13.Харьковська Юлія

Керівник театральної студії – Старченко Любов Олександрівна

 

Призери районного конкурсу « Водяні ресурси» учні Петрівської ЗОШ:

 

1.Дембицька Анастасія

2.Цибульська Єлизавета

Вчитель – Кутасевич Наталія Михайлівна

 

Переможець районного конкурсу «Скарбничка мого краю – Одещина» учня 8 класу Петрівської ЗОШ

 

Черненка Валентина

Вчитель Бурдух Наталя Василівна

 

 

9. Команда  екологічної агітбригади «Червона калина» - переможці районного фестивалю природоохоронної пропаганди «Земля-шаш спільний дім» 2018:

1.Дениченко Станіслав

2.Журавель Володимир

3.Цепак Ангеліга

4.Анастюк Анастасія

5.Короткий Олег

6.Топалов Владислав

Керівник команди – Старченко Любов Олександрівна

 

Призери районних  змагань з шашок  та шахів – учні Козацької ЗОШ :

 

1.Попик Владислав  

2.Гаврилюк Олена

3.Долготер Михайло

4.Караман Юрій

5.Іордан Денис

6.Димитрашко Ганна

Тренер -  Доні Михайло Петрович

 

Переможець  районної спартакіади школярів- учень 11 класу Крутоярівської ЗОШ 

 

Сирбу Віктор Сергійович ( тренер Ворническу Інна Володимирівна)

 

 

Команда футболістів Старокозацького НВК  - переможці районних змагань з футболу серед учнівських команд Б-Дністровського району 2017-2018 року:

 

1.Антоненко Марк

2.Малахов Олег

3.Анастюк Нікіта

4.Діаковський Віктор

5.Журавель Володимир

6.Швачка Віктор

7.Гринько  Іван

8.Радукан Іван

9. Якимов Владислав

10 Стан Анатолій

11Журавель Володимир

12. Дениченко Станіслав

13Дроздецький Ростислав

14Михайличенко Богдан

15Статуєв Олександр

16. Волонтер  Артем

ТРЕНЕР КОМАНДИ       - Чумаченко Леонід Вікторович

 

Команда футболістів Петрівської ЗОШ  - призери районних змагань з футболу серед учнівських команд Б-Дністровського району:

 

1.Губар Вадим

2.Горбешко Сергій

3. Черненко Валентин

4.Щербина Євген

5.Матковський Анатолій

6.Євдошенко Павло

7.Якимов Едуард

8 Якимов Антон 

тренер команди  - Чумаченко Кирил Віталійович

 

 

Волонтери Старокозацького НВК :

 

1.Крецу Христина

2. Мандриченко Вікторія

3.Семчинський Станіслав

4.Житар Тетяна

5.Дроздецький Ростислав

6.Гончаренко Микола

 

Волонтери Крутоярівської ЗОШ:

 

1.Добинда Яна   

2.Калмик Степан 

3.Мігаєш Мігаєш Григорій  

4 СкіпорКрістіан      

5 Препелиця Олександра     

6 Пасат Іван              

7 Чеботар Петро  

8 Марінеско Олександр 

Керує волонтерським загоном Сирбу Любов Григорівна

 

Лауреати І ступенярайонногофестивалю-конкурсу « Чисті роси» - хореографічний колектив «Словяночка»

 

1. Журавель Анатолій                             16. Анастюк Анастасія

2. Короткий Олег                                     17. Андоній Анастасія

3. Іванов Данило                                     18. Куликовська Владислава

4. Губар Іван                                            19. Вареник Олена

5. Топалов Владислав                             20. Дригіна Олександра

6. Фаленчук Валентин                             21. Ривак Валерія

7. Лізан Кирило                                        22. Герас Юлія

8. Торута Артем                                       23. Якимова Валерія

9. Торута Нікіта                                        24. Федорова Ганна

10. Чумаченко Кирил                               25. Олар Анастасія

11. Чумаченко Вадим                              26. Герасичкіна Катерина

12. Скульниченко Станіслав                   27. Біла Ірина

13. Долготер Євген                                  28. Зоріло Ганна

14. Стукаленко Олександр                     29. Кисіль Юлія

30. Тимофеєва Валерія

Керівник  Старченко Поліна Сергіївна

 

 

 

Лауреати І ступенярайонногофестивалю-конкурсу « Чисті роси» - хореографічний колектив «Забава» молодша група

 

1. Дундук Кіра                                         10. Мартинова Владислава

2. Біла Юлія                                            11. Єгорова Анастасія

3. Біла Єва                                              12. Санченко Марія - Єлизавета

4. МісаїловДмитрій                                 13. Тупиця Анастасія

5. Волонтер Ельвіра                               14. Ляшко Анастасія

6. Невіданчук Юлія                                 15. Подлєсецька Ганна

7. Мерякре Ксенія                                   16.Дронова Ангеліна

8. Кисіль Єгор                                          17. Вареник Анастасія

9. Пономаренко Микола

Керівник Дунаєнко Тетяна Олександрівна

 

Лауреати І ступенярайонногофестивалю-конкурсу « Чисті роси» - хореографічний колектив «Забава» старша група

 

                                                «Забава» - старша група

1. Крецу Кристина                                   9. Шинкарюк Тетяна

2. Смаглій Анна                                       10. Мандриченко Вікторія

3. Цьопа Алла                                          11. Якімова Вікторія

4. Авраменко Дарія                                 12. Калмик Валерія

5. Мелентій Яна                                       13.Солтанова Анастасія

6. Кравчук Даря                                      14. Євдошенко Вікторія

7. Дундук Дана                                        15. Осматескул Таїсія

8. Дорошенко Ірина                                16. Заріфуліна Ельвіра

Керівник Дунаєнко Тетяна Олександрівна

 

 

Лауреати І ступенярайонногофестивалю-конкурсу « Чисті роси» - вокальний ансамбль «Калинонька» старша група

 

1. Олар Анастасія        8-Б

2. Дронова Діана         8-А

3. Келембет Юлія        8-А

4. Райлян Дарія           10-Б

5. Подлєсецька Марина    11-Б

Керівник Кічук Любов Василівна

 

Лауреати І ступенярайонногофестивалю-конкурсу « Чисті роси» - вокальний ансамбль «Калинонька» молодша група

 

1. Євдошенко Наталя  4-А                      15. Граждан Аліна                4-В

2. Кічук Аліна              4-А                      16. Мархевка Алла               4-В

3. Кондарюк Катерина         4-А                      17. Мілованова Анастасія    4-В

4. Малєр Катерина      4-А                      18. Погоря Ангеліна             4-В

5. Нікора Анастасія     4-А                      19. Препелиця Вікторія        4-В

6. Балясна Ганна                   4-Б                       20. Руссу Андріана               4-В

7. Водойна Анастасія  4-Б                       21. Чорна Марія                    4-В

8. Єгорова Анастасія   4-Б                       22. Шаповалова Валерія      4-В

9. Козаченко Катерина         4-Б                       10. Котельник Анастасія       4-Б   

11. Кречун Ганна                  4-Б                       12. Сливинська Ельвіра                  4-Б

13. Тернова Катерина 4-Б                       14. Цвіркун Вікторія            4-Б

Керівник Кічук Любов Василівна

 

 

 

Команда футболістів Старокозацького НВК  - переможці обласних змагань з футзалупамяті воїнів інтернаціоналістів та воїнів АТО

 

1. Антоненко Марк                                  6. Малахов Олег

2. АнастюкНікіта                                      7. Антохій Юрій

3. Журавель Віталій                                8. Волонтер Артем

4. Діаковський Віктор                              9. Барашкін Євген

5. Михайлов Микола                               10. Якимов Максим

Тренер команди Шинкарюк Василь Іванович

 

Лауреати І ступенярайонногофестивалю-конкурсу « Чисті роси» - хореографічний колектив «Струмочок»

 

1.Гринько Тетяна

2.Слюсаренко Ганна

3.Голян Даря

4.Долготер Марія

5.Мілованова Анастасія

6.Гросу Анастасія

7.Василенко Кіра

8.Погоря Ангеліна

9.Туктомашев Євген

10.Торута Єгор

11.Остапчук Євген

12.Чорна Марія

13.Антоненко Марк

14.Волонтер Віталій

15.Поляков Богдан

16.Старченко Ганна

17.Котова Аліна

18.Дяченко Анастасія

19. Чумаченко Софія

20.Котенко Вікторія

21.Журавель Діана

Керівник  Старченко Поліна Сергіївна

 

Переможці  районного  та учасники обласного туру Всеукраїнської дитячо- юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)-2017:

 

1.Дениченко Станіслав

2.Журавель Володимир

3.Цепак Ангеліна

4.Анастюк Анастасія

5.Шинкарюк Єлизавета

6.Крецу Максим

7.Вареник Роман

8.Якимов Владислав

Керівники команди-      Щербина Юрій Іванович,

Старченко Любов Олександрівна,       Антоненко Олександр Григорович

 

Гамурар Олена  - призер обласного конкурсу вокалістів «Світанок»

 

Переможці районної виставки досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі» у номінації « вироби з природного матеріалу» :

 

1.Димитрашко Сніжану

2.Димитрашко Катерину

3.Гербей Ганну  

4.Мороз Анастасію

Керівник -     Огуленко Галина Іллівна     

 

Переможці районної природоохоронної акції «Ялинка» в номінації  «новорічна композиція»:

 

1.Вареник Вікторію

2.Гербей  Ганну

3.Дяченко Олену

4. Тимофєєву Валерію

5.Димитрашко Олесю

Керівник -     Огуленко Галина Іллівна

 

Переможців конкурсу «Ялинка» Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів

1.Якимову Христину – ученицю 3 класу

2.Цибульську Єлизавету

3.Звягінцеву Аліну

вчитель  -  Кутасевич Наталія Михайлівна

 

 

Переможці  та призери районного фестивалю-конкурсу « Чисті роси» учні Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів:

 

У номінації «Художнє виконавство»

1.Бойченко Валентина

2.Нікул Ольга

Вчитель  - Чекан Аліна Юріївна

 

 

У номінації «Образотворче декоративно- прикладне мистецтво» призери

1.Євдошенко Микита

2.Тарасенко Анна

3.Черненко Олександра

4.Бойченко Валентина

5.Нікул Ольга

Керівники – Бесчасна Надія Яківна, Кулакова Тетяна Вікторівна

 

у номінації «Літературна творчість»:

1.Дронова Ганна

2.Губар Андрій 

3.Біла Даря

4.Солтанова Анастасія

Учителі – Щетиніна Надія Петрівна, Бурдух Наталія Василівна

 

у номінації «Фотомистецтво»

1.Звягінцева Аліна

2.Козирєва Олександра

3.Дронова Ангеліна

4.Голованьова Єлизавета

Учителі-Кутасевич Наталія Михайлівна, Скроб Галина Олександрівна

 

 

 

Лауреати І ступеня районного фестивалю-конкурсу « Чисті роси» -театральна студія  «Берегиня»

 

1.Журавель Володимир

2.Дениченко Станіслав

3.Анастюк Анастасія

4. Цепак Ангеліна

5.ПодлєсецькаМарина

6.Старченко Анна

7.Гринько  Іван

8.Якимов Владислав

9.Сливинський Дмитро

10.Лізан Кирило

11.Чумаченко Вадим

12.Торута  Микита

13.Харьковська Юлія

Керівник театральної студії – Старченко Любов Олександрівна

 

Призери районного конкурсу « Водяні ресурси» учні Петрівської ЗОШ:

 

1.Дембицька Анастасія

2.Цибульська Єлизавета

Вчитель – Кутасевич Наталія Михайлівна

 

Переможець районного конкурсу «Скарбничка мого краю – Одещина» учня 8 класу Петрівської ЗОШ

 

Черненка Валентина

Вчитель Бурдух Наталя Василівна

 

 

Команда  екологічної агітбригади «Червона калина» - переможці районного фестивалю природоохоронної пропаганди «Земля-шаш спільний дім» 2018:

 

1.Дениченко Станіслав

2.Журавель Володимир

3.Цепак Ангеліга

4.Анастюк Анастасія

5.Короткий Олег

6.Топалов Владислав

Керівник команди – Старченко Любов Олександрівна

 

Призери районних  змагань з шашок  та шахів – учні Козацької ЗОШ :

 

1.Попик Владислав   

2.Гаврилюк Олена

3.Долготер Михайло

4.Караман Юрій

5.Іордан Денис

6.Димитрашко Ганна

Тренер -  Доні Михайло Петрович

 

Переможець  районної спартакіади школярів- учень 11 класу Крутоярівської ЗОШ

Сирбу Віктор Сергійович ( тренер Ворническу Інна Володимирівна)

 

 

Команда футболістів Старокозацького НВК  - переможці районних змагань з футболу серед учнівських команд Б-Дністровського району 2017-2018 року:

 

1.Антоненко Марк

2.Малахов Олег

3.Анастюк Нікіта

4.Діаковський Віктор

5.Журавель Володимир

6.Швачка Віктор

7.Гринько  Іван

8.Радукан Іван

9. Якимов Владислав

10 Стан Анатолій

11Журавель Володимир

12. Дениченко Станіслав

13Дроздецький Ростислав

14Михайличенко Богдан

15Статуєв Олександр

16. Волонтер  Артем

ТРЕНЕР КОМАНДИ       - Чумаченко Леонід Вікторович

 

Команда футболістів Петрівської ЗОШ  - призери районних змагань з футболу серед учнівських команд Б-Дністровського району:

 

1.Губар Вадим

2.Горбешко Сергій

3. Черненко Валентин

4.Щербина Євген

5.Матковський Анатолій

6.Євдошенко Павло

7.Якимов Едуард

8 Якимов Антон 

тренер команди  - Чумаченко Кирил Віталійович

 

 

Волонтери Старокозацького НВК :

 

1.Крецу Христина

2. Мандриченко Вікторія

3.Семчинський Станіслав

4.Житар Тетяна

5.Дроздецький Ростислав

6.Гончаренко Микола

 

Волонтери КрутоярівськоїЗОШ:

 

1.Добинда Яна   

2.Калмик Степан 

3.Мігаєш Мігаєш Григорій  

4 СкіпорКрістіан      

5 Препелиця Олександра     

6 Пасат Іван              

7 Чеботар Петро    

8 Марінеско Олександр 

 

Керує волонтерським загоном Сирбу Любов Григорівна

 

Лауреати І ступенярайонногофестивалю-конкурсу « Чисті роси» - хореографічний колектив «Словяночка»

 

1. Журавель Анатолій                             16. Анастюк Анастасія

2. Короткий Олег                                     17. Андоній Анастасія

3. Іванов Данило                                     18. Куликовська Владислава

4. Губар Іван                                            19. Вареник Олена

5. Топалов Владислав                             20. Дригіна Олександра

6. Фаленчук Валентин                             21. Ривак Валерія

7. Лізан Кирило                                       22. Герас Юлія

8. Торута Артем                                      23. Якимова Валерія

9. Торута Нікіта                                       24. Федорова Ганна

10. Чумаченко Кирил                              25. Олар Анастасія

11. Чумаченко Вадим                              26. Герасичкіна Катерина

12. Скульниченко Станіслав                   27. Біла Ірина

13. Долготер Євген                                  28. Зоріло Ганна

14. Стукаленко Олександр                      29. Кисіль Юлія

30. Тимофеєва Валерія

Керівник  Старченко Поліна Сергіївна

 

 

 

Лауреати І ступенярайонногофестивалю-конкурсу « Чисті роси» - хореографічний колектив «Забава» молодша група

 

1. Дундук Кіра                                         10. Мартинова Владислава

2. Біла Юлія                                             11. Єгорова Анастасія

3. Біла Єва                                                12. Санченко Марія - Єлизавета

4. МісаїловДмитрій                                 13. Тупиця Анастасія

5. Волонтер Ельвіра                                 14. Ляшко Анастасія

6. Невіданчук Юлія                                   15. Подлєсецька Ганна

7. Мерякре Ксенія                                      16.Дронова Ангеліна

8. Кисіль Єгор                                            17. Вареник Анастасія

9. Пономаренко Микола

Керівник Дунаєнко Тетяна Олександрівна

 

Лауреати І ступенярайонногофестивалю-конкурсу « Чисті роси» - хореографічний колектив «Забава» старша група

 

                                                «Забава» - старша група

 

1. Крецу Кристина                                   9. Шинкарюк Тетяна

2. Смаглій Анна                                       10. Мандриченко Вікторія

3. Цьопа Алла                                          11. Якімова Вікторія

4. Авраменко Дарія                                 12. Калмик Валерія

5. Мелентій Яна                                       13.Солтанова Анастасія

6. Кравчук Даря                                      14. Євдошенко Вікторія

7. Дундук Дана                                        15. Осматескул Таїсія

8. Дорошенко Ірина                                16. Заріфуліна Ельвіра

Керівник Дунаєнко Тетяна Олександрівна

 

 

Лауреати І ступенярайонногофестивалю-конкурсу « Чисті роси» - вокальний ансамбль «Калинонька» старша група

 

1. Олар Анастасія        8-Б

2. Дронова Діана                  8-А

3. Келембет Юлія        8-А

4. Райлян Дарія           10-Б

5. Подлєсецька Марина        11-Б

Керівник Кічук Любов Василівна

 

Лауреати І ступенярайонногофестивалю-конкурсу « Чисті роси» - вокальний ансамбль «Калинонька» молодша група

 

1. Євдошенко Наталя  4-А                      15. Граждан Аліна                4-В

2. Кічук Аліна              4-А                      16. Мархевка Алла               4-В

3. Кондарюк Катерина         4-А                      17. Мілованова Анастасія    4-В

4. Малєр Катерина      4-А                       18. Погоря Ангеліна            4-В

5. Нікора Анастасія     4-А                       19. Препелиця Вікторія                 4-В

6. Балясна Ганна                   4-Б                       20. Руссу Андріана               4-В

7. Водойна Анастасія  4-Б                       21. Чорна Марія                    4-В

8. Єгорова Анастасія   4-Б                       22. Шаповалова Валерія      4-В

9. Козаченко Катерина         4-Б                       10. Котельник Анастасія       4-Б   

11. Кречун Ганна                  4-Б                       12. Сливинська Ельвіра        4-Б

13. Тернова Катерина 4-Б                       14. Цвіркун Вікторія            4-Б

Керівник Кічук Любов Василівна

 

 

Команда футболістів Старокозацького НВК  - переможці обласних змагань з футзалу памяті воїнів інтернаціоналістів та воїнів АТО

 

1. Антоненко Марк                                  6. Малахов Олег

2. АнастюкНікіта                                               7. Антохій Юрій

3. Журавель Віталій                                8. Волонтер Артем

4. Діаковський Віктор                             9. Барашкін Євген

5. Михайлов Микола                               10. Якимов Максим

Тренер команди Шинкарюк Василь Іванович

 

Лауреати І ступенярайонногофестивалю-конкурсу « Чисті роси» - хореографічний колектив «Струмочок»

 

1.Гринько Тетяна

2.Слюсаренко Ганна

3.Голян Даря

4.Долготер Марія

5.Мілованова Анастасія

6.Гросу Анастасія

7.Василенко Кіра

8.Погоря Ангеліна

9.Туктомашев Євген

10.Торута Єгор

11.Остапчук Євген

12.Чорна Марія

13.Антоненко Марк

14.Волонтер Віталій

15.Поляков Богдан

16.Старченко Ганна

17.Котова Аліна

18.Дяченко Анастасія

19. Чумаченко Софія

20.Котенко Вікторія

21.Журавель Діана

Керівник  Старченко Поліна Сергіївна

 

 

 

 

 

 



« повернутися

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь