Співпраця - підписання Меморандумів

Дата: 11.05.2021 08:20

Співпраця – запорука успіху.

На сьогоднішній день проблема правопорушень серед молоді залишається однією з гострих проблем українського суспільства. Над пошуком шляхів її вирішення працює широке коло фахівців різних наукових галузей: кримінології, юриспруденції, психології, педагогіки, соціальної педагогіки, соціології, правознавства тощо. Практично усі вчені відзначають, що результатом правовиховної та правоосвітньої роботи має бути високийрівень правосвідомості об’єкта освітнього процесу і воно існує в свідомості суспільства.

Наприкінці квітня 2021 року старшим інспектором Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Ольгою Городецькою та  психологом відділу Оленою Чумак проведені  зустрічі з юрисконсультом Білгород-Дністровського медичного фахового коледжу Бурдюжею Юлією та директором Білгород-Дністровський морського рибопромислового коледжу Бурдюжою Лесею, метою яких було сприяння виправленню, ресоціалізації засуджених, профілактиці злочинності, попередженню вчинення нових злочинів та недопущення правопорушень серед учнівської молоді,

В ході бесіди було визначено план спільних дій у напрямку роботи з суб’єктами пробації, обговорено алгоритм подальшої ефективної співпраці у сфері організації здійснення соціально-виховної, профілактичної роботи, реалізації спільних профілактичних та інформаційних заходів із дітьми та молоддю, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

По завершенні зустрічі були досягнуті домовленості про подальшу співпрацю та підписання меморандумів.