A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старокозацька громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

7 скликання 9 сесія від 18.07.2018

                                           Р І Ш Е Н Н Я №199 - VII

 

Про внесення змін та доповнень до рішення  сільської ради

№ 32-УІІ від 22.12.2017 р.

 “Про бюджет Старокозацької сільської  ради  на 2018 рік”

 

 

                                              Р І Ш Е Н Н Я №200 - VII

 

Про затвердження  Проекту «Придбання спецтехніки та обладнання (трактори, роторна косарка, навантажувач з ковшем, екскаваторне обладнання, снігоочисник шнеко-роторний, фреза дорожня, барова установка, розкидувач піску, підйомник, рециклер асфальтобетону) для КП «Старокозацький сількомунгосп» Старокозацької сільської ради»

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №201 - VII

Про звернення депутатів Старокозацької сільської ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України

щодо захисту інституції сім’ї в Україні

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №202 - VII

Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади Старокозацької сільської ради, які можуть бути приватизовані у  2018 році

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №203 - VII

Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування

 «Асоціація міст України»

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №204 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Антонюк Тетяні Василівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,1253 га, за адресою: вул. Сонячна, 18,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №205 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Бачинській Наталії Олександрівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Центральна, 51,  с. Козацьке,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №206 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Берлінській Лідії Георгіївні  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Центральна, 105,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №207 - VII

Про надання гр. Бирці Лідії Миколаївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,1800 га, за адресою: Одеська область,  Білгород – Дністровський  район, с. Крутоярівка, вул. Молодіжна, 75 (в межах населеного пункту).

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №208 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Губатій Наталії Михайлівні для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,3294 га, за адресою: вул. Пушкіна, 16,  с. Козацьке,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №209 - VII

Про надання гр. Заболотній Ірині Юріївні  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,7700 га, за адресою: Одеська область,  Білгород – Дністровський  район, с. Петрівка, масив № 1а, ділянка № 205.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №210 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Загайнову Георгію Анатолійовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Хмельницького, 76 а,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №211 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Кайсен Світлані Іванівні  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Козацька, 121,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №212 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Кислій Ользі Іллівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Гагаріна, 25,  с. Козацьке,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №213 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Кірчіу Любові Яковлівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Козацька, 94,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №214 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Кравченко Любові Василівні  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,1224 га, за адресою: вул. Центральна, 89 а,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №215 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Мирзі Юрію Михайловичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Зарічна, 23,  с. Козацьке,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №216 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Мойсеєнку Євгенію Васильовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Гагаріна, 29,  с. Козацьке,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №217 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Поляковій Лідії Львівні  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,0971 га, за адресою: вул. Пушкіна, 33,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №218 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Римбулу Олександру Михайловичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2273 га, за адресою: вул. Гагаріна, 18,  с. Козацьке,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №219 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Сиротенку Михайлу Васильовичу  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Центральна, 39,  с. Козацьке,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №220 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Сиротенко Раїсі Маркирівні  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Центральна, 38 а,  с. Козацьке,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №221 - VII

Про надання гр. Солнишкіну Володимиру Леонідовичу  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,7000 га, за адресою: Одеська область,  Білгород – Дністровський  район, с. Петрівка, масив № 1 а, ділянка № 142.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №222 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Тинковану Борису Марковичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,1911 га, за адресою: вул. Садова, 5,  с. Козацьке,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №223 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Тупиці Валентині Георгіївні  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,1787 га, за адресою: вул. Водоп’янова, 40 а,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №224 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Українській Феклі Терентіївні  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Міщенко, 17,  с. Козацьке,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №225 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Холостенко Наталії Герасимівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Зарічна, 1,  с. Козацьке,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №226 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Цап Аллі Василівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Шкільна, 13,  с. Козацьке,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №227 - VII

Про затвердження угод на добровільне внесення плати за користування земельних ділянок  землекористувачами

 на 2018 рік

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №228 - VII

Про згоду на одержання права власності на земельну ділянку з кадастровим номером 5120882800:01:001:1459

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №229 - VII

Про згоду на одержання права власності на земельну ділянку з кадастровим номером 5120882800:01:001:1461

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №230 - VII

Про згоду на одержання права власності на земельну ділянку з кадастровим номером 5120882800:01:002:1153

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №231 - VII

Про згоду на одержання права власності на земельну ділянку з кадастровим номером 5120882800:01:002:0766

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №232 - VII

Про згоду на одержання права власності на земельну ділянку з кадастровим номером 5120882800:01:001:1456

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №233 - VII

Про згоду на одержання права власності на земельну ділянку з кадастровим номером 5120882800:01:002:1692

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №234 - VII

Про згоду на одержання права власності на земельну ділянку з кадастровим номером 5120882800:01:002:1457

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №235 - VII

Про надання згоди на передачу

дошкільних навчальних  закладів, закладів культури в оперативне управління

відділу освіти, культури, молоді та спорту Старокозацької сільської ради

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №236 - VII

Про затвердження розпоряджень сільського голови,

 виданих в міжсесійний період

з 19 червня по 18 липня 2018 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь