7 скликання 8 сесія від 19.06.2017

Р І Ш Е Н Н Я № 178 - VII

№ 32-УІІ від 22.12.2017 р.

Р І Ш Е Н Н Я № 179 - VII

Про внесення змін та доповнень до рішення Старокозацької сільської ради

№ 8-УІІ від 14.11.2017 року «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»

Р І Ш Е Н Н Я № 180 - VII

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради № 53-УІІ від 22.12.2017 року «Про затвердження штатного розпису апарату сільської ради та її структурних підрозділів на 2018 рік»

Р І Ш Е Н Н Я № 181 - VII

Про внесення змін та доповнень до рішення Старокозацької сільської ради

№ 11-УІІ від 14.11.2017 року «Про утворення виконавчого комітету ради,

визначення його чисельності та затвердження персонального складу"

Р І Ш Е Н Н Я № 182 - VII

Р І Ш Е Н Н Я № 183 - VII

Про пропозицію щодо  передачі  в

оренду артезіанських свердловин та водопровідної мережі в с. Козацьке , що перебуває у комунальній власності територіальної громади Старокозацької сільської ради

Р І Ш Е Н Н Я № 184 - VII

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності майна закріпленого за сільськими бібліотеками, що розташовані на території Старокозацької сільської ради»

Р І Ш Е Н Н Я № 185 - VII

Про затвердження офіційного веб-сайту Старокозацької сільської ради

Р І Ш Е Н Н Я № 186 - VII

Про продовження терміну дії рішень сесій Старокозацької сільської ради

Р І Ш Е Н Н Я № 187 - VII

Про надання гр. Солтановій Наталії Вікторівні  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0.6500 га, за адресою: вул. Шевченко, 17, с. Петрівка,  Білгород - Дністровського району  Одеської області

Р І Ш Е Н Н Я № 188 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Грищенко  Людмилі  Іванівні  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,1578 га, за адресою: вул. Малиновського, 41,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

Р І Ш Е Н Н Я № 189 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Котельнику Івану Гавриловичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Кочубинського, 118, с. Старокозаче, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

Р І Ш Е Н Н Я № 190 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр. Тупиці Ірині  Анатоліївні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,1760 га, за адресою: вул. Центральна, 83, с. Старокозаче, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

Р І Ш Е Н Н Я № 191 - VII

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Тумановій  Ганні Сергіївні для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,4769 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, с. Крутоярівка, масив № 3,  ділянка № 7.

Р І Ш Е Н Н Я № 192 - VII

Про внесення змін та доповнень до рішення  сільської ради № 96-УІІ від 12.04.2018 р.

“ Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Старокозацької сільської  ради (ОТГ) на 2018 рік»

Р І Ш Е Н Н Я № 193 - VII

з 22 травня по 19 червня 2018 року

Р І Ш Е Н Н Я № 194 - VII

Про депутатський запит депутата Пономарюка М.І

Р І Ш Е Н Н Я № 195 - VII

Про депутатський запит депутата Денисенка О.О.

Р І Ш Е Н Н Я № 196 - VII

Про депутатський запит депутата Білої І.О.

Р І Ш Е Н Н Я № 197 - VII

Про депутатський запит депутата Денисенка О.О.

Р І Ш Е Н Н Я № 198 - VII

Про депутатський запит депутата Щербини Ю.І.