A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старокозацька громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

7 скликання 14 сесія від 23.01.2019

 

Р І Ш Е Н Н Я №386 - VII

Про звіт  сільського  голови  про  роботу виконавчого комітету  Старокозацької  сільської ради  за  2018  рік 

 

 

Додаток до рішення сільської ради  № 386-УІІ від 23.01.2019 р.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №387 - VII

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради № 82-УІІ від 13.02.2018 р. «Про затвердження Програми з благоустрою населених пунктів Старокозацької сільської ради на 2018-2020 роки»

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №388 - VII

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради № 59-УІІ від 22.03.2016 року

«Про затвердження Програми соціальної підтримки сім’ї та допомоги незахищеним верствам населення Старокозацької сільської ради на 2016-2020 роки»

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №389 - VII

Про затвердження

Програми проведення   культурно-мистецьких заходів та відзначення державних і національних свят в Старокозацькій сільській раді на 2019-2022 роки

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №390 - VII

Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до комунальної власності Старокозацької сільської ради комп’ютерного  обладнання  для кабінетів хімії, біології, фізики освітніх  закладів громади

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №391 - VII

Про внесення змін та доповнень до рішення  сільської ради

№ 339-VІІ від 20.12.2018 р.

 “Про бюджет Старокозацької сільської  ради  на 2019 рік”

 

 

Додаток 2 до рішення 391-VII від 23.01.19. ради "Про сільський бюджет на 2019 рік"

Додаток №3 до рішення №391-VII від 23.01.19. ради "Про сільський бюджет на 2019 рік"

Додаток № 6 до рішення сесії сьомого скликання від 23.01.2019р. № 391-VII

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №392 - VII

Про надання дозволу на оренду майна

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №393 - VII

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради № 340-УІІ від 20.12.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності  апарату ради та її виконавчого комітету, загальної чисельності працівників з благоустрою

на 2019 рік»

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №394 - VII

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради № 342-УІІ від 20.12.2018 року «Про затвердження структури  та загальної чисельності відділу освіти, культури, молоді та спорту  на 2019 рік»

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №395 - VII

Про затвердження тарифів для населення та інших споживачів

на послуги з централізованого водопостачання

на території с. Крутоярівка Старокозацької сільської ради

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №396 - VII

Про затвердження додаткової угоди до Договору оренди комунального майна Старокозацької сільської ради

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №397 - VII

Про  внесення змін та доповнень до рішення Петрівської сільської ради № ХХІІІ-ІІ/ С-147 від 02.12.1997 р. « Про передачу в приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських споруд для ведення особистого підсобного господарства, яке знаходиться в користуванні гр. Бесчастного Іллі Дмитровича»

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №398 - VII

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок ТОВ «Дністровська вітроелектростанція» на умовах довгострокової оренди, терміном на 49 років зі зміною цільового призначення та  про передачу в оренду земельних ділянок.

 

Додаток 1

до рішення сесії сільської ради

від 23 січня 2019 р. № 398 - УІІ

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №399 - VII

Про затвердження угод на добровільне внесення плати за користування земельних ділянок  землекористувачами

 на 2019 рік

 

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №400 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр. Алексєєвій Альоні Валеріївні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,1070 га, за адресою: вул. Шкільна, 23, с. Старокозаче, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №401 - VII

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр. Шинкарюк Галині Василівні, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2089 га, за адресою: вул. Іванових братів, 26 а, с. Старокозаче, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №402 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр. Кравчук Наталі Василівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Шкільна, 30, с. Старокозаче, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №403 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр. Боян Станіславу Георгійовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2246 га, за адресою: вул. Садова, 3, с. Козацьке, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №404 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр. Цуркану Олександру Івановичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Молодіжна, 1 а, с. Козацьке, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №405 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр. Кандибі Костянтину Антоновичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2262 га, за адресою: вул. Миру, 103, с. Крутоярівка, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №406 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр. Карауш Петру Івановичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2096 га, за адресою: вул. Сонячна, 96, с. Крутоярівка, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №407 - VII

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Крецу Денису Євгенійовичу для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,7000 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський, с. Крутоярівка, масив № 2, ділянка № 79

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №408 - VII

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Сокол Андрію Андрійовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,1600 га, за адресою: вул. А.М. Савенко, 22-а                          с. Петрівка, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №409 - VII

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Сокол Андрію Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,5700 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський, с. Петрівка, масив № 1 а, ділянка № 220/3.

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №410 - VII

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Сокол Віталію Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,7200 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський, с. Петрівка, масив № 1 а, ділянка № 210 .

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №411 - VII

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр. Сокол Марії Андріївні   для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,5700 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Петрівка, масив № 1 а, ділянка № 5.

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №412 - VII

Про надання гр. Харитоновій Наталії Михайлівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0.6000 га, за адресою: Одеська область, Білгород - Дністровський район,  с. Крутоярівка, масив № 4, ділянка б/н

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №413 - VII

Про надання гр. Сирбу Анатолію Софроновичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,7200 га, за адресою: Одеська область, Білгород - Дністровський район,  с. Крутоярівка, масив № 4, ділянка б/н.

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №414 - VII

Про надання погодження  гр. Ткаченку Олександру Васильовичу щодо надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що розташована за адресою: Одеська  область, Білгород – Дністровський район, с. Козацьке, масив № 3, ділянка № 10, Старокозацька сільська рада, (за межами населеного пункту).

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №415 - VII

Про надання погодження  гр. Кебап Сергію Львовичу щодо надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що розташована за адресою: Одеська  область, Білгород – Дністровський район,                        с. Старокозаче, масив № 56, ділянка № 1, Старокозацька сільська рада, (за межами населеного пункту).

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №416 - VII

Про передачу безоплатно у постійне користування земельної ділянки                                  ДНЗ «Старокозацький професійний аграрний ліцей» для дослідних і навчальних цілей, загальною площею – 13,3923 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, Старокозацька сільська рада (за межами населеного пункту).

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №417 - VII

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради № 385-УІІ від 20.12.2018 року «Про затвердження штатного розпису апарату сільської ради та її структурних підрозділів,  виконавчих органів на 2019 рік»

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №418 - VII

Про затвердження розпоряджень сільського голови,

 виданих в міжсесійний період

з 02 жовтня  2018 року по 23 січня 2019 року

 

 

 

Проект рішення

Про передачу безоплатно у постійне користування земельної ділянки                                  ДНЗ «Старокозацький професійний аграрний ліцей» для дослідних і навчальних цілей, загальною площею – 18,7000 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, Старокозацька сільська рада (за межами населеного пункту).

 

 

Проект рішення

Про передачу безоплатно у постійне користування земельної ділянки                                  ДНЗ «Старокозацький професійний аграрний ліцей» для дослідних і навчальних цілей, загальною площею – 49,1800 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, Старокозацька сільська рада (за межами населеного пункту).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь