A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старокозацька громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

7 скликання 12 сесія від 08.11.2018

Р І Ш Е Н Н Я №284 - VII

Про затвердження звіту виконавчого комітету  про виконання рішення сільської ради

  № 32-УІІ від 22.12.2017 р.“Про бюджет Старокозацької сільської  ради  на 2018 рік”  за підсумками 10 місяців 2018 року

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №285 - VII

Про внесення змін та доповнень до рішення  сільської ради

№ 32-VІІ від 22.12.2017 р.

 “Про бюджет Старокозацької сільської  ради  на 2018 рік”

 

Додаток 1 до рішення 285-VII від 08.11.18.Старокозацької сільської ради "Про сільський бюджет на 2018 рік"

Додаток 2 до рішення 285-VII від 08.11.18.Старокозацької сільської ради "Про сільський бюджет на 2018 рік"

Додаток 3 до рішення 285-VII від 08.11.18.Старокозацької сільської ради "Про сільський бюджет на 2018 рік"

Пояснювальна до рішення сесії 285-VII від 08.11.18

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №286 - VII

Про делегування Білгород-Дністровській районній раді повноважень щодо отримання  та використання коштів субвенцій з державного бюджету на  фінансування державних програм соціального захисту населення

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №287 - VII

Про участь Комунального підприємства «Ринок-С» в заснуванні

(створенні) Товариства з обмеженою відповідальністю

«Старокозацька СЕС-1»

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №288 - VII

Про участь Комунального підприємства «Ринок-С» в заснуванні

(створенні) Товариства з обмеженою відповідальністю

«Старокозацька СЕС-2»

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №289 - VII

Про встановлення нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунального підприємства «Старокозацький сількомунгосп»  на 2018 рік

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №290 - VII

Про встановлення нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунального підприємства «Ринок-С» на 2018 рік

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №291 - VII

Про створення комунального підприємства

«Юридичний департамент реєстрації»

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №292 - VII

Про затвердження незалежної оцінки приміщень нежитлової будівлі , розташованої за адресою: вул. Соборна, 26 с. Старокозаче, Білгород-Дністровського району Одеської області

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №293 - VII

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради № 269-УІІ від 13.09.2018 року «Про затвердження  структури закладів загальної середньої освіти, закладів  дошкільної освіти та культури комунальної власності сільської ради»

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №294 - VII

Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 13.09.2018 р. № 238-УІІ «Про затвердження структури апарату Старокозацької сільської ради та її виконавчих органів ради»

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №295 - VII

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у   приватну власність гр. Багничу Михайлу Івановичу, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Шкільна, 66, с. Старокозаче, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №296 - VII

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр. Голуб Тетяні Вікторівні, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,1500 га, за адресою: вул. Хмельницького, 59, с. Старокозаче, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №297 - VII

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у  приватну власність гр. Косяку Віталію Анатолійовичу, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,1516 га, за адресою: вул. Малиновського, 66, с. Старокозаче, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №298 - VII

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр. Олар Тетяні Костянтинівні, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,1491 га, за адресою: вул. Прикордонна, 17, с. Старокозаче, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №299 - VII

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у  приватну власність гр. Пальцевій Ганні Луківні, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Пушкіна, 18, с. Старокозаче, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №300 - VII

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у   приватну власність гр. Погорській Марії Іванівні, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2117 га, за адресою: вул. Чкалова, 14, с. Старокозаче, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №301 - VII

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр. Рибальченку Івану Івановичу, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Першотравнева, 53, с. Старокозаче, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №302 - VII

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр. Рибальченко Надії Савеліївні, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,1616 га, за адресою: вул. Пушкіна, 12, с. Старокозаче, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №303 - VII

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у   приватну власність гр. Синицькій  Лідії Іванівні, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Шевченко, 90, с. Старокозаче, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №304 - VII

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр. Слівінській Ганні Олексіївні , для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,1925 га, за адресою: вул. Центральна, 27, с. Старокозаче, Білгород-Дністровського району, Одеської області.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №305 - VII

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у  приватну власність гр. Терновому Віктору Юхимовичу, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Тіниста, 42, с. Старокозаче, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №306 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр. Тищенко Ніні Іванівні, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,1429 га, за адресою: вул. Вишнева, 5, с. Старокозаче, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №307 - VII

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у  приватну власність гр. Трухонь Тетяні Вікторівні, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Пушкіна, 20, с. Старокозаче, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №308 - VII

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у  приватну власність гр. Бабенку Віктору Васильовичу, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Дерибасівська, 17, с. Козацьке, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №309 - VII

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність                                     гр. Криворученко Світлані Андріївні, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Лісна, 12, с. Козацьке, Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №310 - VII

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Євдокименку Денису Васильовичу для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,6000 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, с. Петрівка, масив № 1 а, ділянка № 148.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №311 - VII

Про надання погодження  гр. Димитрашко Наталії Олексіївні щодо надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що розташована за адресою: Одеська  область, Білгород – Дністровський район, Козацька  сільська рада, (за межами населеного пункту).

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №312 - VII

Про надання погодження  гр. Кебапу Сергію Львовичу щодо надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що розташована за адресою: масив № 56, ділянка № 1, на території Старокозацької сільської ради, Білгород – Дністровський район, Одеська  область.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №313 - VII

Про надання погодження  гр. Кондратюк Валентині Георгіївні щодо надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що розташована за адресою: масив № 12, ділянка № 50, на території Старокозацької сільської ради, Білгород – Дністровський район,  Одеська  область.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №314 - VII

Про надання погодження  гр. Минаскурті Олександру Вікторовичу щодо надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що розташована за адресою: масив № 12, ділянка № 55,  на території Старокозацької сільської ради, Білгород – Дністровський район, Одеська  область.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №315 - VII

Про надання погодження  гр. Ніколенко Лідії Іванівні щодо надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що розташована за адресою: Одеська  область, Білгород – Дністровський район, Старокозацька сільська рада, (за межами населеного пункту).

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №316 - VII

Про надання погодження  гр. Тинкован Лідії Василівні щодо надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що розташована за адресою: Одеська  область, Білгород – Дністровський район, Козацька сільська рада, (за межами населеного пункту).

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №317 - VII

Про надання погодження  гр. Українській Галині Ксенівні щодо надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що розташована за адресою: Одеська  область, Білгород – Дністровський район, Козацька сільська рада, (за межами населеного пункту).

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №318 - VII

Про надання погодження  гр. Ярмоленку Олегу Борисовичу щодо надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що розташована за адресою: комплекс будівель та споруд № 1 та № 2, на території Старокозацької сільської ради, Білгород – Дністровський район, Одеська  область, (за межами населеного пункту).

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №319 - VII

Про надання погодження  гр. Бабенко Марії Михайлівні щодо надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що розташована за адресою: масив № 12, ділянка № 55 «а»,  на території Старокозацької сільської ради, Білгород – Дністровський район, Одеська  область.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №320 - VII

Про надання гр.  Бакалу Павлу Михайловичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства, орієнтованою площею – 0,5600 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, с. Крутоярівка, масив № 4, ділянка б/н (в межах населеного пункту).

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №321 - VII

Про надання гр.  Продану Георгію Сергійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства, орієнтованою площею – 1,1000 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, с. Крутоярівка, масив № 5, ділянка б/н (в межах населеного пункту).

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №322 - VII

Про надання гр.  Єфрім Людмилі Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства, орієнтованою площею – 0,4000 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, с. Зеленівка, вул. Гагаріна, б/н (в межах населеного пункту).

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №323 - VII

Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки                                  гр. Бачинській Наталі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,3001 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, Козацька сільська рада, масив № 12, ділянка № 57.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №324 - VII

Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки                                  гр. Бачинській Галині Володимирівні для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,3001 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, Козацька сільська рада, масив № 12, ділянка № 48.

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №325 - VII

Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки                                  гр. Бачинському Олексію Михайловичу для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,6002 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, Козацька сільська рада, масив № 12, ділянка № 56.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №326 - VII

Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки                                  гр. Іордан Вірі Степанівні для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,3000 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, Козацька сільська рада, масив № 12, ділянка № 33.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №327 - VII

Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки                                  гр. Пириу Наталі Василівні для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,5999 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, Козацька сільська рада, масив № 12, ділянка № 46.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №328 - VII

Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки                                  гр. Райляну Олегу Михайловичу для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,3000 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, Козацька сільська рада, масив № 12, ділянка № 80.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №329 - VII

Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки                                  гр. Римбулу Сергію Семеновичу для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,3000 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, Козацька сільська рада, масив № 12, ділянка № 45.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №330 - VII

Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки                                  гр. Шокоту Сергію Георгійовичу для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,3001 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, Козацька сільська рада, масив № 12, ділянка № 49.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №331 - VII

Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки                                  гр. Шокот Ользі Борисівні для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,2999 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, Козацька сільська рада, масив № 12, ділянка № 44.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №332 - VII

Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки                                  гр. Щербині Наталі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,6000 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, Козацька сільська рада, масив № 12, ділянка № 51.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №333 - VII

«Про надання дозволу ТОВ «Старокозацька СЕС» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах довгострокової оренди, терміном на 49 (сорок дев’ять) років, із земель запасу комунальної власності, зі зміною цільового призначення, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування сонячної електричної станції, яка розташована за адресою: Одеська область, Білгород – Дністровський район, Старокозацька сільська рада».

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №334 - VII

Про  поділ земельної ділянки комунальної власності, розташованої за адресою: Одеська область, Білгород – Дністровський  район,  Старокозацька сільська рада

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №335 - VII

Про затвердження переліку земельних ділянок,

право оренди яких виставляється на земельні торги

окремими лотами у 2019 році, та про надання дозволу на

розробку проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок для продажу права оренди

на земельних торгах у формі аукціону

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №336 - VII

Про депутатський запит депутатів Константинова Л.І., Білої А.П., Кислої О.І., Долготера Є.В.

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №337 - VII

Про депутатський запит депутата Бойка С.В.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь