A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старокозацька громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

7 скликання 11 сесія від 02.10.2018

Р І Ш Е Н Н Я №271 - VII

Про внесення змін та доповнень до рішення  сільської ради

№ 32-VІІ від 22.12.2017 р.

 “Про бюджет Старокозацької сільської  ради  на 2018 рік”

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №272 - VII

Про затвердження Програми профілактики та протидії злочинності

«Безпечна громада» на 2019-2021 роки

 

Програма профілактики та протидії злочинності «Безпечна громада»

на 2019-2021 роки

 

Р І Ш Е Н Н Я №273 - VII

Про затвердження незалежної оцінки артезіанських свердловин та водопровідних мереж, розташованих на території сіл Крутоярівка та Козацьке , Білгород-Дністровського району Одеської області

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №274 - VII

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради №331-У від 07.04.2011 р. «Про Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду комунального майна територіальної громади Старокозацької сільської ради»

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №275 - VII

«Про  надання дозволу ТОВ «Дністровська вітроелектростанція» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах довгострокової оренди, терміном на 49 (сорок дев’ять) років, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, зі зміною цільового призначення, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрових енергогенеруючих установок (вітрова електростанція на нетрадиційних джерелах енергії) і об'єктів необхідних для їх експлуатації, яка розташована за адресою: Одеська область, Білгород – Дністровський район, Козацька сільська рада, масив № 51, ділянка № 49».

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №276 - VII

«Про надання дозволу ТОВ «Дністровська вітроелектростанція» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах довгострокової оренди, терміном на 49 (сорок дев’ять) років, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, зі зміною цільового призначення, для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування вітрових енергогенеруючих установок (вітрова електростанція на нетрадиційних джерелах енергії) і об'єктів необхідних для їх експлуатації, яка розташована за адресою: Одеська область, Білгород – Дністровський район, Козацька сільська рада, масив № 7, ділянка № 34».

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №277 - VII

«Про  надання дозволу ТОВ «Дністровська вітроелектростанція» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах довгострокової оренди, терміном на 49 (сорок дев’ять) років, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, зі зміною цільового призначення, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрових енергогенеруючих установок (вітрова електростанція на нетрадиційних джерелах енергії) і об'єктів необхідних для їх експлуатації, яка розташована за адресою: Одеська область, Білгород – Дністровський район, Козацька сільська рада, масив № 27, ділянка № 8».

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №278 - VII

«Про  надання дозволу ТОВ «Дністровська вітроелектростанція» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах довгострокової оренди, терміном на 49 (сорок дев’ять) років, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, зі зміною цільового призначення, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрових енергогенеруючих установок (вітрова електростанція на нетрадиційних джерелах енергії) і об'єктів необхідних для їх експлуатації, яка розташована за адресою: Одеська область, Білгород – Дністровський район, Козацька сільська рада».

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №279 - VII

«Про надання дозволу ТОВ «Дністровська вітроелектростанція» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах довгострокової оренди, терміном на 49 (сорок дев’ять) років, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, зі зміною цільового призначення, для розміщення ,будівництва, експлуатації та обслуговування вітрових енергогенеруючих установок (вітрова електростанція на нетрадиційних джерелах енергії) і об'єктів необхідних для їх експлуатації, яка розташована за адресою: Одеська область, Білгород – Дністровський район, Козацька сільська рада, масив № 23, ділянка № 17».

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №280 - VII

«Про  надання дозволу ТОВ «Дністровська вітроелектростанція» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах довгострокової оренди, терміном на 49 (сорок дев’ять) років, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, зі зміною цільового призначення, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрових енергогенеруючих установок (вітрова електростанція на нетрадиційних джерелах енергії) і об'єктів необхідних для їх експлуатації, яка розташована за адресою: Одеська область, Білгород – Дністровський район, Козацька сільська рада, масив № 50, ділянка № 34.2».

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №281 - VII

Про надання гр. Бирці Вірі Юхимівні  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства, орієнтованою площею – 0,2500 га, за адресою: Одеська область,  Білгород – Дністровський  район, с. Крутоярівка, масив № 3 ( в межах населеного пункту).

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №282 - VII

Про надання гр. Кетрару Іллі Олексійовичу  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства, орієнтованою площею – 0,3500 га, за адресою: Одеська область,  Білгород – Дністровський  район, с. Крутоярівка, масив № 5 ( в межах населеного пункту ).

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №283 - VII

Про затвердження розпоряджень сільського голови,

 виданих в міжсесійний період

з 13 вересня по 02 жовтня 2018 року

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь