7 скликання 11 сесія від 02.10.2018

№ 32-VІІ від 22.12.2017 р.

Про затвердження Програми профілактики та протидії злочинності

«Безпечна громада» на 2019-2021 роки

Програма профілактики та протидії злочинності «Безпечна громада»

на 2019-2021 роки

Про затвердження незалежної оцінки артезіанських свердловин та водопровідних мереж, розташованих на території сіл Крутоярівка та Козацьке , Білгород-Дністровського району Одеської області

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради №331-У від 07.04.2011 р. «Про Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду комунального майна територіальної громади Старокозацької сільської ради»

«Про  надання дозволу ТОВ «Дністровська вітроелектростанція» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах довгострокової оренди, терміном на 49 (сорок дев’ять) років, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, зі зміною цільового призначення, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрових енергогенеруючих установок (вітрова електростанція на нетрадиційних джерелах енергії) і об'єктів необхідних для їх експлуатації, яка розташована за адресою: Одеська область, Білгород – Дністровський район, Козацька сільська рада, масив № 51, ділянка № 49».

«Про надання дозволу ТОВ «Дністровська вітроелектростанція» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах довгострокової оренди, терміном на 49 (сорок дев’ять) років, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, зі зміною цільового призначення, для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування вітрових енергогенеруючих установок (вітрова електростанція на нетрадиційних джерелах енергії) і об'єктів необхідних для їх експлуатації, яка розташована за адресою: Одеська область, Білгород – Дністровський район, Козацька сільська рада, масив № 7, ділянка № 34».

«Про  надання дозволу ТОВ «Дністровська вітроелектростанція» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах довгострокової оренди, терміном на 49 (сорок дев’ять) років, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, зі зміною цільового призначення, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрових енергогенеруючих установок (вітрова електростанція на нетрадиційних джерелах енергії) і об'єктів необхідних для їх експлуатації, яка розташована за адресою: Одеська область, Білгород – Дністровський район, Козацька сільська рада, масив № 27, ділянка № 8».

«Про  надання дозволу ТОВ «Дністровська вітроелектростанція» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах довгострокової оренди, терміном на 49 (сорок дев’ять) років, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, зі зміною цільового призначення, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрових енергогенеруючих установок (вітрова електростанція на нетрадиційних джерелах енергії) і об'єктів необхідних для їх експлуатації, яка розташована за адресою: Одеська область, Білгород – Дністровський район, Козацька сільська рада».

«Про надання дозволу ТОВ «Дністровська вітроелектростанція» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах довгострокової оренди, терміном на 49 (сорок дев’ять) років, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, зі зміною цільового призначення, для розміщення ,будівництва, експлуатації та обслуговування вітрових енергогенеруючих установок (вітрова електростанція на нетрадиційних джерелах енергії) і об'єктів необхідних для їх експлуатації, яка розташована за адресою: Одеська область, Білгород – Дністровський район, Козацька сільська рада, масив № 23, ділянка № 17».

«Про  надання дозволу ТОВ «Дністровська вітроелектростанція» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах довгострокової оренди, терміном на 49 (сорок дев’ять) років, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, зі зміною цільового призначення, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрових енергогенеруючих установок (вітрова електростанція на нетрадиційних джерелах енергії) і об'єктів необхідних для їх експлуатації, яка розташована за адресою: Одеська область, Білгород – Дністровський район, Козацька сільська рада, масив № 50, ділянка № 34.2».

Про надання гр. Бирці Вірі Юхимівні  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства, орієнтованою площею – 0,2500 га, за адресою: Одеська область,  Білгород – Дністровський  район, с. Крутоярівка, масив № 3 ( в межах населеного пункту).

Про надання гр. Кетрару Іллі Олексійовичу  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства, орієнтованою площею – 0,3500 га, за адресою: Одеська область,  Білгород – Дністровський  район, с. Крутоярівка, масив № 5 ( в межах населеного пункту ).

з 13 вересня по 02 жовтня 2018 року