A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старокозацька громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

7 скликання 10 сесія від 13.09.2018

 

 Р І Ш Е Н Н Я №237 - VII

Про внесення змін та доповнень до рішення  сільської ради

№ 32-УІІ від 22.12.2017 р.

 “Про бюджет Старокозацької сільської  ради  на 2018 рік”

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №238 - VII

«Про затвердження структури апарату Старокозацької сільської ради та її виконавчих органів ради»

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №239 - VII

Про затвердження актів приймання-передачі рухомого і нерухомого майна  закладів загальної середньої освіти, «Старокозацької дитячої музичної школи», бібліотек, прийняття зі спільної власності  територіальних громад району майна закріпленого за бюджетними закладами та установами (освіти та культури) та передачу закладів загальної середньої освіти, «Старокозацької дитячої музичної школи», бібліотек відділу  освіти, культури, молоді та спорту Старокозацької сільської ради з правом балансоутримування

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №240 - VII

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради № 59-УІІ від 29.01.2018 року «Про встановлення  вартості  харчування дітей  в  ДНЗ «Золотий півник» с. Старокозаче, ДНЗ «Зірочка» с. Козацьке, ДНЗ «Стругураш» с. Крутоярівка , ДНЗ «Ромашка» с. Петрівка на 2018 рік

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №241 - VII

Про затвердження  Положення про порядок   оплати та надання пільг   за навчання

в комунальному закладі «Старокозацька дитяча музична школа»

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №242 - VII

Про затвердження Програми  цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки   Старокозацької сільської ради  на 2018 - 2020 роки

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №243 - VII

Про затвердження Програми підтримки здоров’я деяких груп населення Старокозацької об’єднаної громади на 2018 рік

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №244 - VII

Про участь Комунального підприємства «Ринок-С» в заснуванні

(створенні) Товариства з обмеженою відповідальністю

«Старокозацька СЕС

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №245 - VII

про погодження ТОВ «Риксот» розробки ґрунтових кар’єрів

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №246 - VII

Про надання гр. Рясній Діані Михайлівні  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,6000 га, за адресою: Одеська область,  Білгород – Дністровський  район, с. Крутоярівка, масив № 3, ділянка № 33.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №247 - VII

Про надання гр. Гончар Марії Кирилівні  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,1500 га, за адресою: Одеська область,  Білгород – Дністровський  район, с. Старокозаче, масив № 46, ділянка б/н.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №248 - VII

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Бойчук Наталі Юріївні для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,0800 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, с. Козацьке, вул. Міщенко, 1 а.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №249 - VII

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Кетрару Олександру Івановичу для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,8439 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, с. Крутоярівка, масив № 3,  ділянка № 10.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №250 - VII

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Кваші Віктору Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,5598 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, с. Петрівка, масив № 1 б, ділянка № 292.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №251 - VII

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Сєрову Ігорю Петровичу для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,3200 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, с. Петрівка, масив № 2 б, ділянка № 365.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №252 - VII

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Солтанову Віктору Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства, загальною площею – 0,6299 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський  район, с. Петрівка, масив № 1 а, ділянка № 129.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №253 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Щербині Євгену Юрійовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Центральна, 8,  с. Козацьке,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №254 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Берлінській Ірині Михайлівні  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2197 га, за адресою: вул. Миру, 14,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №255 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Гаркавенко Миколі Івановичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2077 га, за адресою: вул. Чкалова, 34,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №256 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Головчук  Ніні Борисівні  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Шкільна, 34,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №257 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Димитрашко Антоніні Костянтинівні  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Першотравнева, 106,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №258 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр. Кольченку Миколі Дмитровичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Кочубинського, 50,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №259 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Мащенко Тетяні Григорівні  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Козацька, 14,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №260 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Михайличенко Наталі Петрівні  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,1740 га, за адресою: вул. Чкалова, 36,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №261 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Старковій Надії Іванівні  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Чкалова, 30,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №262 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Старкова -Яворській Марині Анатоліївні  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,1592 га, за адресою: вул. Пушкіна, 44,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №263 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Тарановському Андрію Васильовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,1930 га, за адресою: вул. Центральна, 67,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №264 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Тимофєєвій Надії Олексіївні  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,2500 га, за адресою: вул. Першотравнева, 104,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №265 - VII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність гр.  Шокот Аллі Василівні  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею – 0,1094 га, за адресою: вул. Пушкіна, 33 а,  с. Старокозаче,  Білгород-Дністровського  району, Одеської області.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №266 - VII

Про внесення змін до рішення сесії сільської ради за №  68 - УІІ від 18                        січня 2018 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, орієнтованою площею – 0,6000 га, за адресою:ділянка № б/н, масив № 46 (в межах населеного пункту) с. Старокозаче,  Білгород - Дністровського району  Одеської області »,гр. Берлінському Олександру Олександровичу.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №267 - VII

Про розірвання договору  оренди земельної ділянки укладеного між Старокозацькою сільською радою та ТОВ «АГРОСІДЕКС ЛТД»

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №268 - VII

Про передачу закладів  дошкільної освіти, закладів культури в оперативне управління  відділу освіти, культури, молоді та спорту Старокозацької сільської ради з правом балансоутримування

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №269 - VII

Про затвердженння  структури загальноосвітніх закладів, закладів  дошкільної освіти та культури комунальної власності сільської ради

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №270 - VII

Про затвердження розпоряджень сільського голови,

 виданих в міжсесійний період

з 18 липня по 13 вересня 2018 року

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь